Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Darba attiecības ar fantastisko aktrisi Esmeraldu Ermali Dailes teātra direktors Andris Vītols pārtraukt var, bet, kad pajautā kāpēc, tad tikvien atbild: „Nesniegšu viedokli! Paldies.”

Ko Dailes teātra direktors saka par Esmeraldas Ermales atlaišanu

Slavenības
2017. gada 3. februārī 06:40 2017. gada 3. februārī 06:40
 
„Nesniegšu viedokli! Paldies,” tie bija trīs vārdi, ko Dailes teātra direktors Andris Vītols pateica pirms telefona sarunas pārtraukšanas, taujāts – kāpēc no teātra tiek atlaista aktrise Esmeralda Ermale.

„Teātra darba attiecības Dailes teātra vadība nekomentē,” savukārt vēstīja Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Jakovļeva. Kasjauns.lv jau rakstīja – aktrises Esmeraldas Ermales (60) izteikums, ka no nākamās sezonas viņa atbrīvota no darba Dailes teātrī, liek runāt par uzpūstu jaunības kultu un necienīgu attieksmi pret māksliniekiem pirmspensijas vecumā.

Pagājušajā nedēļā Latvijas Televīzija pirmizrādīja Dairas Āboliņas veidotu dokumentālo filmu par aktrisi Esmeraldu Ermali, ļaujot vairāk uzzināt par viņas dzīvi, kurā būtisku vietu pēdējos gados ieņēmusi tango māksla, par nospēlētajām lomām... Kad pie Esmeraldas lauku mājā viesojās laikabiedri – aktieri Ligita Skujiņa, Varis Vētra un Pēteris Gaudiņš –, sēžoties pie pusdienu galda, Ermale draugiem atklāja: no 1. augustu vairs nestrādās Dailes teātrī, jo ir atbrīvota no darba.

„Tas jau normāli, ka līdz pensijai esi štatā, bet pēc tam pārej ārštatā. Man jāiet prom, kad man vēl nebūs pensijas. Man tā arī pateica – ka darba vairs nebūs un jāiet prom. Bet neko darīt – kā ir, tā ir... Jādod vieta citiem,” nedaudz samulsinot draugus, skumīgi atzina Ermale. Kādreizējā kolēģe Ligita Skujiņa, kas darba gaitas Dailes teātrī beidza pirms trim gadiem, piebilda, ka viņai direktors tā arī pateicis – „ka jaunas sejas pārdot ir vieglāk”.

Kasjauns.lv / Foto: no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva

Citi šobrīd lasa

Divas mūzikas leģendas: Madonna un Bejonsa kopā piedalījušās provokatīvā fotosesijā
"Kabajeva pilda zināmu uzdevumu." Opozicionārs kliedē mītu par Putina mīļāko un viņas bērniem
Ar jaunu vīrusu Ķīnā inficējušies vismaz 35 cilvēki 3
Pievienot komentāru