Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Nils Ušakovs un Iveta Strautiņa-Ušakova kāzu dienā pie Brīvības pieminekļa. Kopā ar jauno pāri pozē Ušakova ārštata padomnieks, miljonārs, “Baltijas Apdrošināšanas nama” valdes priekšsēdētājs Ēriks Teilāns un Rīgas domes Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte.

Rūgts! Nils Ušakovs laimīgi apprecējies. KĀZU FOTO

Slavenības
2014. gada 19. novembrī 16:01 2014. gada 19. novembrī 16:01
 
Dienu pēc Latvijas proklamēšanas gadadienas Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgo katedrālē jāvārdu viens otram teica Rīgas mērs Nils Ušakovs (38) un viņa mīļotā sieviete, Rīgas mēra biroja vadītāja Iveta Strautiņa (36).

19. novembra pēcpusdienā daudzi rīdzinieki un pilsētas viesi bija liecinieki tam, kā kāds jaunais pāris nolika ziedus pie Brīvības pieminekļa Rīgā. Un šis pāris bija neviens cits kā Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un viņa biroja vadītāja Iveta Strautiņa! Laulību ceremonija notikusi turpat netālu esošajā Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgo katedrālē, un tajā piedalījās vien jaunā pāra tuvākie radi, draugi un darba kolēģi. Dažas stundas pirms svinīgā mirkļa mērs sociālajos tīklos paziņoja, ka gatavojas precēties. Tiesa, Ušakovs neatklāja, ka svarīgais mirklis ir jau šodien.

Atgādinām, ka runas par Nila un Ivetas attiecībām virmoja jau ilgāku laiku. Viņi kopā strādā aptuveni sešus gadus, un dienesta romāna apspriešana tika balstītas uz to, ka Rīgas mērs un viņa biroja vadītāja ļoti bieži publiskus pasākumus apmeklēja kopā. Taču romantiskas attiecības abu starpā, kā žurnālam “Kas Jauns” atzina Nils Ušakovs, uzplaukušas šajā pavasarī. Tad arī Nils paziņoja par šķiršanos no savas iepriekšējās sievas Jeļenas Ušakovas.

Rūgts!
Nilam Ušakovam šī ir jau trešā laulība. Vispirms viņš bija precējies ar savu tā laika kolēģi, žurnālisti Mariju Ušakovu, bet 2010. gada janvārī gredzenus mija ar tagadējo restorānu biznesa uzņēmēju un TV šova “Latvijas Balss” vadītāju Jeļenu Ušakovu. Savukārt Iveta 1998. gada 25. jūlijā Jaunajā Sv. Ģertrūdes evaņģēliski luteriskajā baznīcā laulājās ar miljonāra Ivara Strautiņa dēlu Jāni Strautiņu. Viņa ir mamma dēlam Edgaram. Laulība ar Jāni šķirta pirms kāda laika.

Kasjauns.lv/Foto: aculiecinieka foto, no Izdevniecības Rīgas viļņi arhīva

Citi šobrīd lasa

3 praktiski veidi, kā ikdienā vairot enerģiju
"Vīrs, kuru Putins nespēja nogalināt". Kā aizrit viņa dzīve cietumā? 41
Mājdzīvnieku saimniekus aicina uzmanīties no suņu mēra
Tēmas: Nils Ušakovs
Pievienot komentāru

Стали известны первые итоги выборов в Госдуму России

По-прежнему красотка: Джулия Робертс впервые за много месяцев появилась на публике