Mūzika
2024. gada 27. maijs, 14:14

Grupa "Borowa Mc" gatavojas svinēt savus 20 un izlaiž jaudīgu singlu

Izklaides nodaļa

Jauns.lv

Gatavojoties svinēt vasaru un "Borowa Mc" 20. dzimšanas dienu, grupa laiž klajā jaudīgu dziesmu "Prūjam juoīt". Dziesma ir parafrāze par grupas 20 gados piedzīvoto, sākot ar pirmajiem koncertiem un noskaņu kultūras namos visā Latvijā, līdz atmiņām par to, “kā bija”, un pārdomām par to, “kā būs”.

“Dziesma nav par atvadām, bet atmiņām! Projām jāiet ir vārdi, ko negribi dzirdēt, kad esi saticis draugus un ballējies,” saka grupas dalībnieks un dziesmas teksta autors Aigars Runčis. Dziesmu ierakstīja Fakts (Jānis Šmēdiņš), un ierakstā piedalās jaudīgā Katrīna Dimanta, kas ienes tautasdziesmas motīvu un ir kā zemapziņas balss, kas saka, ka ballēt vēl nav gana, bet tomēr – jāiet mājās.

Tā kā šogad grupa svin 20. dzimšanas dienu, rudenī plānoti vairāki jubilejas koncerti, piemēram, 19. oktobrī Latgales vēstniecībā "Gors", uz kuru jau var iegādāties biļetes.

"Prūjom juoīt" ir grupas "Borowa Mc" pirmais singls šogad, kas seko pagājušajā gadā izdotajai dziesmai "Atmosfera". Grupa "Borowa Mc" dibināta 2004. gadā un izdevusi trīs studijas albumus. Zināmākās grupas dziesmas ir "Vysskaistuokai meitiņai", "Maņ navajag", "Iededzies par Latviju". Grupa saņēmusi trīs Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas. "Borowa Mc" darbojas Aigars Runčis, Guntra Kuzmina-Jukna un Ingars Gusāns.

foto: publicitātes (Raimonds Kalva)
"Borowa Mc" darbojas Aigars Runčis, Guntra Kuzmina-Jukna un Ingars Gusāns.