foto: publicitātes (Māris Ločmelis)
Vasarīgu hitu piedāvā "Supernovas" atklājums "Vēstulēs"
"Vēstulēs".
Mūzika
2024. gada 16. maijs, 13:55

Vasarīgu hitu piedāvā "Supernovas" atklājums "Vēstulēs"

Izklaides nodaļa

Jauns.lv

Jauniešu Martas Krampes un Braiena Martinsona veidotā muzikālā apvienība "Vēstulēs" pēc spilgtās debijas gada sākumā konkursā "Supernova", kura tika iegūta otrā vieta, nāk klajā ar jaunu singlu "šī vasara".

""šī vasara" ir kā atmiņu vēstule par visu iepriekš vasarās piedzīvoto un vienmēr gaidīto. Tā ir brīvības un miera sajūta, svētki un siltie vakari uz terases laukos vai pagalmā un sajūta, ka viss beidzot ir labi. Šī dziesma ir otrā vēstule mūsu klausītājiem, šoreiz par pozitīvo, atgādinot, ka viss skaistais un bezrūpīgais, kas piestāv vasarai, tūlīt būs iespējams”, pauž Marta un Braiens, kuriem priekšā pēdējā ierasti brīvākā vasara pirms 12. klases uzsākšanas rudenī.

Jauniešu ceļš latviešu mūzikas pasaulē uzsācies strauji un pārliecinoši, saņemot gan lielu klausītāju atsaucību, gan atbalstu un uzmundrinājumu no zināmiem mūziķiem, apliecinot, ka “Vēstulēs” ir radusies īpaša vieta latviešu mūzikā, mudinot viņus neapstāties. Ar jauno dziesmu, kurā ieskanas arī personīgās atmiņas un cerības, “Vēstulēs” apliecina savu ieceri turpināt radīt oriģinālmūziku, paliekot uzticīgi savām idejām, muzikālajam redzējumam un sajūtām, par to daloties savās vēstulēs.

“šī vasara” dziesmas un mūzikas autori - Marta Krampe un Braiens Martinsons, tā tapusi sadarbībā ar Arni Račinski, Elviju Pārpuci un producentu Andi Ansonu, ar kuru iepriekš kopā radīta arī debijas dziesma “kur?”.

Tieši “kur?” veiksme kombinācijā ar pārliecinošu performanci Eirovīzijas nacionālajā atlasē pavērusi jauniešiem daudzas iespējas, tostarp jūlijā uzstāties uz lielākās skatuves Latvijā - "Positivus" festivālā. Tāpat arī uzsāktas īpašas sadarbības. Piemēam, pilsētas rokgrupa “Laika suns” uzaicinājusi “Vēstulēs” kā viesmāksliniekus savam koncertam 24. maijā "Palladium" koncertzālē.

Latviju Eirovīzijā pārstāvēs Dons

Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā Malmē, Zviedrijā, Latviju pārstāvēs Dons, kas sestdienas vakarā uzvarēja Latvijas Televīzijas rīkotajā konkursā "Supernova 2024". Dons ...

gallery icon
63