Slavenības
2024. gada 19. aprīlis, 10:33

VIDEO: aktieris Kaspars Dumburs stāsta par savām attiecībām ar draudzeni Alisu

Izklaides nodaļa

Jauns.lv

Pērn rudenī parādījās ziņas, ka aktieris Kaspars Dumburs bauda kopdzīvi ar Sanktpēterburgā dzimušo modeli un arhitekti Alisu Ontensoni. Viesojoties raidījumā “Kad viņas satiekas”, viņš atklāj, vai ir gatavs spert nākamo soli un domā ne tikai par bildinājumu, bet arī par bērniem.

"Mēs iepazināmies pirms diviem gadiem. Mēs daudz staigājām, sarunājāmies. Likās dīvaini, ka nav vēl bijis tas pirmais skūpsts... Tad bija posms, kad netikāmies pāris nedēļas – aizbraucu ciemos pie savas mammas, viņa aizbrauca pie māsas. Un tad mēs atkal satikāmies, un tad tas brīnums notika. Tā arī sagājām kopā," saka aktieris, norādot - Alisa ir arhitekte, kura vizuāli izskatās kā modele.

Kaspars Dumburs ar draudzeni Alisu

Aktieris Kaspars Dumburs ar draudzeni Alisu iestudējuma "Spīdolas nakts" pirmizrādes banketā Dailes teātrī 2023. gada novembrī.

gallery icon

"Viņa ir no Sanktpēterburgas, bet viņas vectēvs ir no Latvijas. Kad sākās viss trakums Ukrainā, viņa saprata, ka vairs nevar tur dzīvot, tāpēc pieņēma lēmumu pārvākties uz Latviju. Mēs esam runājuši par karu, bet tas ir ļoti sensitīvs temats,” stāsta Dumburs. Viņš atzīst, ka bērni ir plānos, bet pašreizējā starptautiskā situācija viņam liekot aizdomāties, vai šis ir īstais brīdis pēcnācēju radīšanai. Taču viņš atzīst, ka plāni par bildinājumu virmo jau kādu laiku...