Mūzika
2024. gada 19. februāris, 09:30

Noklausies - "Pērkons" un Reinis Sējāns ierakstījuši smeldzīgu veltījumu Jurim Kulakovam

Jauns.lv

Pēc pēkšņās un neizmērojami skumjās latviešu mūsdienas mūzikas klasiķa un ģeniālā komponista Jura Kulakova aiziešanas mūziķis un komponists Reinis Sējāns un grupa “Pērkons” ierakstījuši veltījumu savam tuvam draugam un grupas biedram - skaņdarbu "Sirds kā pērkondārds".

Draugi, tuvinieki un mūzikas cienītāji atvadās no "Pērkona" līdera Jura Kulakova. 17.02.2024.

gallery icon
198

“Sirds kā pērkondārds” mūzikas un idejas autors ir Reinis Sējāns, vārdu autors ir Jānis Šipkēvics, ierakstā piedalījušies grupas “Pērkons” mūziķi Ieva Akuratere, Raimonds Bartaševičs, Leons Sējāns, Jura Kulakova meita Justīne, Reinis Sējāns, Liene Sējāne, kā arī Rīgas Doma meiteņu koris “Tiara” diriģentes Airas Birziņas vadībā un Valsts kamerorķestris “Sinfonietta Rīga” diriģenta Normunda Šnē vadībā. Aranžējis Andris Sējāns. “Sirds kā pērkondārds” video ieraksta operators Juris Sējāns, video montāža – Elizabete Gricmane.

Reinis Sējāns saka: “Kamēr citi puikas sapņoja kļūt par policistiem un ugunsdzēsējiem, es gribēju būt Juris Kulakovs. Ar to jau it kā viss būtu pateikts, bet 12. februārī līdz ar ziņu par mana mūzikas krusttēva pēkšņo aiziešanu mūžībā nāca arī tāds kā belziens pa galvu - apziņa, cik dikti daudz man šis Cilvēks ir iedevis un iemācījis. Tā nebija mana izvēle radīt šo dziesmu - tā tam bija jānotiek. Paldies visiem, kuri veltīja savu talantu un saslēdzās vienā elektrizējošā ķēdē!"

Jura Kulakova dzīves ainiņas

20. maijā savu dzimšanas dienu svin mūziķis Juris Kulakovs – grupu “Menuets” un “Pērkons” dalībnieks, komponists, taustiņmākslinieks un akordeonists.

gallery icon
64