Mūzika
2024. gada 14. februāris, 10:15

Noklausies - jaudīgu mīlas balādi piedāvā Aija Andrejeva un ansis

Jauns.lv

Aija Andrejeva un reperis ansis trešdien, 14. februārī, klausītājiem nodod jaunu dziesmu “Jūk”, kas tapusi sadarbībā ar simfonisko orķestri "Baltic Groove Orchestra".

“Jūk” ir otrais singls no Aijas Andrejevas gaidāmā albuma “Tagadne”, kura prezentācijas koncerts notiks 12. martā kultūrtelpā “Tu jau zini Kur”. Koncerta īpašais viesis būs arī ansis.

“Jūk” autori ir Aija Andrejeva, Kaspars Ansons, Elīna Sproģe un ansis. Dziesma tapusi, domājot par to cilvēka daļu, par kuru mīlas dziesmās nemaz tik bieži nerunā, - par kaisli.

foto: Publicitātes foto
Aija un ansis.

“Mēs esam dabas parādības un, lai kā mēs dažkārt vēlētos pretoties dabas un instinktu spēkam, tas nav cilvēka varā.  Par to arī vēsta mūsu dziesma. Priecājos, ka anša pirmā love song ir tieši kopā ar mani. Jautājums, ko apkārtējie man uzdod visbiežāk:  kad tu beidzot izdosi kārtīgu roka dziesmu? Tad nu beidzot es to esmu izdarījusi – izdevusi roka dziesmu savienojumā ar hiphopa žanru un simfonisko orķestri,“ stāsta Aija Andrejeva.

Aijas Andrejevas un grupas "Very Cool People" albuma prezentācija

Mūzikas bārā "St. Black" aizvadīta Aijas Andrejevas un grupas "Very Cool People" albuma "Woodstock’s Renaissance" prezentācija.

gallery icon
104

“Aija man ir viens no lielākajiem mūzikas pasaules draugiem un arī patroniem, un mūsu pirmā sadarbība dziesmā “Ir pagājis ilgs laiks”, manuprāt, ir viens no lielākajiem iemesliem, kuru dēļ tiku daudz vairāk sadzirdēts un leģitimizēts Latvijas mūzikas industrijas acīs. Tagad, kad atkal ir pagājis ilgs laiks, mēs sadarbojamies vēlreiz — šoreiz uz milzīga ģitāras rifa ar maniskām, šaubu caurvītām rozā briļļu ainām, kurās, iespējams, starp rindām saskatīsiet kaut ko pašu piedzīvotu. Būt cilvēkam ir jocīgi, ” saka ansis.

Mežaparkā uzstājas hiphopa mākslinieks "ansis"

gallery icon
132