Grupas "Pērkons" koncerts "Sapumpurots zars" 2024. gada janvārī VEF Kultūras pilī

2024. gada 19. janvārī Rīgā, VEF Kultūras pilī, izskanēja grupas "Pērkons" labāko dziesmu koncerts "Sapumpurots zars", kuru mūziķi veltīja mūžībā ...

gallery icon
46
Mūzika
2024. gada 22. janvāris, 11:15

FOTO: emocionālā koncertā "Pērkons" piemin viņsaulē aizgājušo grupas dalībnieku Uģi Muzikantu

Jauns.lv

Aizvadītās nedēļas nogalē Rīgā, VEF Kultūras pilī, izskanēja grupas "Pērkons" labāko dziesmu koncerts "Sapumpurots zars", kuru mūziķi veltīja mūžībā aizgājušajam grupas otrajam taustiņinstrumentālistam Uģim Muzikantam.

Šajā vakarā izskanēja grupas populārākie skaņdarbi: «Zaļā dziesma», «Slidotava», «Labu vakar», «Dziesma par sapumpuroto zaru», «Gandrīz tautasdziesma», «Mana dienišķā dziesma» un citas, un uz skatuves, kā allaž, kāpa Juris Kulakovs, Juris Sējāns, Ieva Akuratere, Raimonds Bartaševics, Leons Sējāns un Ikars Ruņģis.

Koncertā kā īpašais viesis piedalījās arī dziedātājs Nauris Puntulis; to ar tehnoloģijām papildināja Reinis Sējāns, priekšnesumos iepludinot Uģa Muzikanta savulaik iespēlētās taustiņinstrumentu partijas.

«Mēs spēlējām šovakar ar sāpēm sirdīs un asarām acīs, jo zinājām – Tu būtu tā gribējis. Mūzika nemirst, un tajā mūžīgi dzīvosi arī Tu, draugs. Neatvadīsimies,» savā ierakstā sociālajā tīklā «Facebook» pēc koncerta, kuru skatītāji uzņēma ar ovācijām, pauda Uģa grupasbiedri.