foto: Mārtiņš Ziders/ izdevniecība "Rīgas Viļņi"
"Ļaujiet kaut nedaudz sadzīt," - Lelde Ceriņa pēc šķiršanās no vīra Aivja saka, ka drāmas nebūs
Lelde Ceriņa.
Slavenības
2024. gada 12. janvāris, 12:40

"Ļaujiet kaut nedaudz sadzīt," - Lelde Ceriņa pēc šķiršanās no vīra Aivja saka, ka drāmas nebūs

Jauns.lv

Ar emocionālu vēstījumu soctīklā "Instagram" dalījusies Lelde Ceriņa, kas pēc kopdzīves 12 gadiem šķiras no sava vīra - TV raidījumu un pasākumu vadītāja Aivja Ceriņa.

Pasākumu un TV raidījumu vadītājs Aivis Ceriņš soctīklā "Facebook" pēdējā 2023. gada dienā nāca klajā ar paziņojumu, ka šķīris laulību ar savu sievu Leldi. "Jauns gads nereti nāk kā tīrs audekls - gribas uz tā vilkt tikai gaišas līnijas, tāpēc vēl vecajā es un Lelde vēlamies dalīties ar mums sāpīgu ziņu. Esam šķīruši laulību un turpmāk iesim katrs savu ceļu," ierakstīja Aivis Ceriņš, piebilstot: "Esmu ilgtermiņā rīkojies kā kretīns un laulībā pārkāpis dotos solījumus. Man pašam no sirds žēl, ka pazaudēju tik vienreizēju sievieti un savu bērnu mammu."

Kā "Instagram" publiskotajā īsajā stāstiņā vēsta Lelde, "paziņojums, ko publicēja Aivis, bija savstarpēji saskaņots".

"Nekādas drāmas nebūs," saka viņa, vēršoties pie žurnāliem, kas tagad aicina vāka intervijām, un norāda: "Lai gan esmu piedzīvojusi neaprakstāmu vilšanos un kaudzi citu emociju, nekādi komentāri no manis nesekos. Centieni radīt ap šo sensāciju var izpalikt."

"Divpadsmit gadi kopā ir ilgs laiks," bilst Lelde, lūdzot: "Ļaujiet kaut nedaudz sadzīt. Mēs turpinām būt vislabākie vecāki saviem bērniem, beznosacījuma mīlestība ir ieguvusi vēl dziļāku jēgu, un tas arī šobrīd ir galvenais."

Lelde Lietaviete un Aivis Ceriņš apprecējās 2018. gadā. Pēc kāzām Lelde pārgāja vīra uzvārdā. Abu kāzas tolaik bija viens no apspriestākajiem tematiem Latvijas šovbiznesā.

Jau gadu vēlāk - 2019. gada 29. decembrī - pasaulē nāca abu pirmais bērniņš - Adele. Ceriņu dēls Francis piedzima 2021. gada augustā.

Leldes un Aivja Ceriņu medusmēnesis Filipīnās

Leldes un Aivja Ceriņu medusmēnesis Filipīnās

gallery icon
26