Ozola koncerts "Arēnā Rīga" 2023. gada decembrī

2023. gada 28. decembrī "Arēnā Rīga" notika hiphopa mākslinieka Ozola koncerts.

gallery icon
149
Mūzika
2023. gada 28. decembris, 22:40

FOTO: Ozols savā koncertā Arēnā iepriecina tūkstošiem cilvēku

Jauns.lv/LETA

"Arēnā Rīga" 28. decembrī notika hiphopa mākslinieka Ozola koncerts kopā ar Latvijas Radio bigbendu un vairākiem viesmāksliniekiem. Kopā ar Ozolu uz "Arēnas Rīga" skatuves kāpa Dons, Kurts, Prusax, ansis, Edavārdi, xantikvariāts, Steps, rolands če, "Riga Gospel Choir", Ricks Feds, Gustav", Kristīne Prauliņa un Chiziks.

Koncerts "Arēnā Rīga" notika divās daļās - pirmā daļa bija veltīta saspēlei kopā ar Latvijas Radio bigbendu un Kristīni Prauliņu. Savukārt otrā daļa bija retrospektīvs atskats uz mākslinieka visu laiku spilgtākajiem singliem.

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Muzikālo darbību uzsāka 1996.gadā grupu "Fact" un "Rool Makaz" sastāvā. Solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu "Neko 2005", pēc kura sekoja albumi "Cieņa un mīlestība", "Augstāk, tālāk, stiprāk, "Dūzis" un 2009.gadā izdotais albums "Neatkarība".

Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar piekto studijas albumu "Atpakaļ nākotnē". Savas radošās darbības laikā Ozols uzstājies Dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību "Austrumubloks" viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, sasniedzis zelta diska statusu ar albumiem "Cieņa un mīlestība" un "Augstāk, tālāk, stiprāk", astoņas reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu.