Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Lauris Reiniks nosauc Donu par profesionālu meli 1

TV
2023. gada 11. decembrī 14:50 2023. gada 11. decembrī 14:50
 
Muzikālajā šovā "Paaudžu duelis" Zelta komandas mūziķiem bija jāatmin kārtējais dziesmas piedzīvojums, kuru šoreiz viņiem izstāstīja Zaļās komandas līderis Dons. Stāsta noslēgumā šova vadītājs Lauris Reiniks Donu nosauca par profesionālu meli.

Mūziķis Dons savas dziesmas “Ja es būtu vējš” piedzīvojumā atcerējās kādu stāstu, kad, braucot uz mājām nostopētā mašīnā, tās šoferim, Ojāram Grīnbergam, zināmām kā Ojo, stāstījis, ka raksta dziesmas, kaut gan tajā laikā nebija uzrakstījis ne rindiņu.


Sarunas laikā Ojo jaunajam dziedātājam atklājis, ka ir dziesmu tekstu autors un pēc tam piedāvājis sadarboties. Ar Ojo ir uzrakstītas daudzas dziesmas, taču pārējos šova dalībniekus vairāk interesēja Dona stāstu stāstīšana, jo, kā izrādās, ārzemēs viņš bieži vien uzdodas par kādu citu: "Tagad es to vairs nevaru darīt, bet ārzemēs es to praktizēju. Ja man kāds prasa, kas es esmu, es saku, ka mani sauc Juris Krūmiņš un es strādāju arhitekta birojā vai es esmu restorāna menedžeris. Tev visu laiku veidojas tas stāsts!”

Pēc dzirdētā, Lauris Reiniks neslēpj pārsteigumu un nosauc Donu par profesionālu meli!

Citi šobrīd lasa

Princis Džordžs vismaz vēl desmit gadus neuzņemsies karaliskos pienākumus. Tā grib viņa vecāki
Skandālā ierautas "Tutas lietu" lapsiņas. Cīņā par lupatu lelli iesaistās pat policija
Igaunija norāda uz Latvijas kļūdām elektrovilcienu iegādē un sola tās nepieļaut 1
Pievienot komentāru