Slavenības
2023. gada 18. septembris, 17:55

Elīnas Didrihsones tēvs par meitas grūtniecību uzzinājis no interneta

Jauns.lv

Šovā "Slavenības. Bez filtra" viesojoties pie uzņēmējas Elīnas Didrihsones mammas, Katrīne Vasiļevska viņai vaicā par izjūtām, kādas viņai bijušas, uzzinot, ka meita ir stāvoklī. Mamma bijusi šokēta, bet pavisam savādāka reakcija bijusi Elīnas tēvam, kurš par gaidāmajiem jaunumiem bija uzzinājis internetā, vēl pirms meitas oficiālā paziņojuma ģimenei.

Uzņēmēja un influencere Elīna Didrihsone prot radīt pārsteigumus un svinēt dzīves notikumus, tāpēc paziņot savai ģimenei par gaidāmo pieaugumu viņa vēlējusies kārtīgi. Tas esot noticis ap Ziemassvētku laiku, kad visa ģimene bija kopā.

Vienīgais, kurš par gaidāmo ģimenes pieaugumu nebija šokēts un pārsteigts, bija Elīnas tētis, jo viņš esot lasījis vēstis, kas klīdušas pa dažādiem interneta portāliem un sarunu forumiem. Kā arī viņam esot radušās aizdomas vienā no ģimenes atpūtas braucieniem, kura laikā meita esot jutusies slikti un gandrīz neko neēdusi.

“Viņš esot lasījis portālos, ka klīstot baumas par ģimenes pieaugumu. Un es atcerējos, ka es savos sociālajos tīklos biju ieminējusies, ka man nav apetītes, un internetam maz vajag, visi jau manu dzīves stāstu uz priekšu izdomāja,” saka Elīna.

Elīnas Didrihsones dzīves ainiņas

Influenceres un uzņēmējas Elīnas Didrihsones dzīves ainiņas.

gallery icon