Mūzika
2023. gada 12. jūnijs, 09:08

Mesa un GACHO jubilejas lielkoncertā Mežaparkā īpašie viesi būs leģendārā hiphopa grupa S’T’A

Jauns.lv

19. augustā, Mežaparka Lielajā estrādē notiks mūzikas projektu Mesa un GACHO lielkoncerts, kas iezīmēs mūziķa Gata Irbes 25 gadus ilgo darbu uz skatuves. Lielkoncerta īpašie viesi 19. augusta vakarā būs leģendārā hiphopa grupa S’T’A, kas uzskatāma par vienu no stūrakmeņiem šīs kultūras aizsākumam Latvijas mūzikā.

"Domāju, ka klausītājiem šī būs lieliska, un jāsaka- ļoti reta iespēja redzēt un dzirdēt grupu S'T'A. Iepriekšējā mūsu uzstāšanās notika 2011.gadā, jo mūzikā, gan solo, gan dažādos projektos, darbojamies katrs atsevišķi. Pagaidām nav skaidrs, vai sekos vēl citas S'T'A uzstāšanās, bet šādu iespēju nevar izslēgt,” tā par gaidāmo uzstāšanos min grupas dalībnieks Žaks Bernarts. “Kā arī drīzumā, albums "Manas pilsētas skati" (2001) beidzot nonāks visās mūzikas straumēšanas platformās. "

foto: Edijs Andersons
Mesa un GACHO jubilejas lielkoncertā Mežaparkā īpašie viesi būs leģendārā hiphopa grupa S’T’A.

Pirmoreiz par hiphopa apvienību S'T'A sabiedrība uzzināja 1999.gadā ar pirmo izdoto singlu "Normāla parādība", un jau pāris gadus vēlāk - 2001.gadā grupa izdeva savu albumu "Manas pilsētas skati", kas ir viens no pirmajiem hiphopa studijas albumiem Latvijā. Albumā tika iekļautas daudziem labi zināmas dziesmas kā "Labais puika", "Manas pilsētas skati", u.c. Grupā ir divi dalībnieki - Žaks Bernarts un Kurts Fridrihsons (Kurts).

“Šo daudzo gadu garumā kopš projekts S’T’A vairs neeksistē, mūsu mūzikas fani nepagurstoši turpināja uzdot jautājumu: “Kad būs S’T’A koncerts?” Tādēļ gribu pateikt paldies Gatim, kurš savā jubilejas lielkoncertā mums ar Žaku ir devis iespēju satikties atkal uz skatuves un dāvāt S’T’A uzticīgajiem klausītājiem šo muzikālo piedzīvojumu,” par gaidāmo koncertu saka Kurts.

19.augustā, Mežaparka Lielajā estrādē notiks mūzikas projektu Mesa un GACHO lielkoncerts, kas iezīmēs mūziķa Gata Irbes 25 gadus ilgo darbu uz skatuves. Šī būs pirmā reize, kad abi mūzikas projekti – Mesa un GACHO,  būs redzami un klausāmi līdzdarbojoties un papildinot vienam otru uz vienas skatuves -  viena koncerta ietvaros

Lielkoncertu piedāvā apdrošināšanas tehnoloģiju uzņēmums Balcia Insurance. Biļetes uz koncertu pieejamas “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.