Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Atkal apprecējies rakstnieces Karīnas Račko bijušais vīrs

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
8. jūnijā 13:45 2023. gada 8. jūnijā 13:45
  Jauns.lv
Zobārstes un pašmāju bestselleru autores Karīnas Gleitneres, kas iepriekš bija zināma ar uzvārdu Račko, bijušais vīrs Kristaps atkal apprecējies.

Kristaps Račko sociālās saziņas tīklā "Facebook" atrādījis viņa un mīļotās Evitas Stelmahas kāzu foto. Evitas profilā arī lūkojams, ka viņa pieņēmusi jaunā vīra uzvārdu.


Kā zināms, pērn augustā Karīna šķīrās no vīra apdrošināšanas speciālista Kristapa Račko. Vēlāk raksniece stāstīja - abi satikušies ļoti jauni, tikai nedaudz pēc divdesmit gadu vecuma un toreiz bijuši saderīgs pāris. Kopā pavadīti vairāki skaisti gadi, pasaulē nākusi meita, tomēr kādā brīdī katrs no laulātajiem aizgājis savā virzienā. Karīna jau vairākus gadus laulībā nav jutusies laimīga, tomēr, kā jau tas nereti gadās, saņemties izšķirošajam solim nav bijis viegli.

“Man bija bail aiziet, galvenokārt bērna dēļ, - nu kā tas būs, tagad es būšu tā, kas izjaukusi ģimeni, un kaut kā es ieciklējos uz to, ka nu neko, ir jāiztur, jāizcieš. Bija lūzuma punkts, kad es sapratu, ka nu gan viss, vairs tas tā nevar turpināties, man ir jāiet prom. Tad arī savācu mantas, savācu savus labutēnus, ieliku mašīnā un aizbraucu prom," saka Račko.

Citi šobrīd lasa

"Rīgas meži" parāda, kādus savvaļas zvērus "noķērušas" to novērošanas kameras. FOTO
Rita Trence par Imantu Skrastiņu un savu populārāko dziesmu: "Nākamajā rītā es pamodos slavena"
Par medaļām, zilumiem un olimpiskajām spēlēm. Tekvondo māsas Tarvidas fotosesijā izrāda savu daiļo sievišķību
Pievienot komentāru