Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

VIDEO: "Es šodien precos!" - kāds kāzu rīts bija Katrīnei Saulietei

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
7. jūnijā 06:55 2023. gada 7. jūnijā 06:55
  Jauns.lv
Aizvadītās nedēļas sestdienā ar savu mīļoto Pēteri apprecējās influencere un uzņēmēja Katrīne Sauliete, kas tagad ir Vasiļevska. Nu jaunais pāris dod iespēju ielūkoties savā kāzu dienā - no gatavošanās rīta līdz laulību ceremonijai. 

Katrīne nedēļas nogale mija gredzenus ar savu draugu Pēteri. Laulību ceremonija norisinājās Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas Romas katoļu draudzē, kas ir īpaša Katrīnei Vasiļevskai, jo bērnībā, dzīvojot Vecrīgā, viņa tajā gan pavadīja laiku, gan tika kristīta. Ceremoniju vadīja bīskaps Andris Kravalis, sniedzot jaunajam pārim svētību šajā nozīmīgajā brīdī. Emocionālajā līgavas ienākšanas brīdī Miks Dukurs izpildīja dziesmu "Tev".


Laulību ceremonijā piedalījās tuvākie draugi un radi: kopā 70 viesi, tajā skaitā Katrīnes  brālēns (mammas māsas dēls), Latvijas ledus hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš. Pēc ceremonijas viesi tika uzņemti baznīcas dārzā, kur notika apsveikšana un kopīga fotografēšanas. Tālāk dienas gaitā viesi devās uz kāzu svinību vietu "Svētku pils", kur viņus priecēja un izklaidēja pazīstamais aktieris un kāzu vadītājs Rihards Lepers.

Saistītās ziņas

Katrīne Sauliete apprecas ar savu mīļoto Pēteri
VIDEO: Katrīne Sauliete apbrīno savu saderināšanās gredzenu - tā dimantus redzot pat Jelgavā
Katrīnei Saulietei pilots Pēteris sākumā nav paticis, bet tagad ir viņas vēlmju piepildījums

Foto no Katrīnes un Pētera kāzām lūkojiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!
 

Citi šobrīd lasa

VIDEO: Luka Banki pastāsta par savu ģimeni un atklāj, kāpēc lauku darbi viņam īpaši nepadodas
Eiropas slimību profilakses un kontroles centra direktores paziņojums par pašreizējo situāciju gripas, RSV un COVID-19 jomā
VIDEO: Viņiem bija viss skaistai dzīvei - naktsklubs, kazino un pat savs zoodārzs! Un tad atnāca 11 000 policistu un viņiem (cietumniekiem) to visu atņēma
Pievienot komentāru