Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Jau jūnija beigās šī zodiaka zvaigznāja pārstāvji var iepriecināt sevi ar kaut ko patīkamu un dārgu. Nežēlojiet naudu savām baudām. (Foto: Shutterstock)

Izbaudiet! Šīs zodiaka zīmes visu vasaru būs ļoti apmierinātas ar savu finansiālo stāvokli

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Trakā pasaule
31. maijā 07:20 2023. gada 31. maijā 07:20
  Jauns.lv
Astrologi nosaukuši trīs zodiaka zīmes, kas 2023. gada vasarā būs ļoti apmierinātas ar savu finansiālo stāvokli. Kam paveiksies?

Mežāzis


Astrologi uzskata, ka Mežāžiem ar finansēm vispār nebūs problēmu. Viņiem priekšā izvirzīs uzdevumus, ar kuriem viņi viegli tiks galā. Ieraugot vajadzīgo rezultātu, priekšniecība nolems palielināt atalgojumu Mežāžiem, kā arī atalgos viņus ar labu prēmiju. Tāpēc jau jūnija beigās šī zodiaka zvaigznāja pārstāvji var iepriecināt sevi ar kaut ko patīkamu un dārgu. Nežēlojiet naudu savām baudām.

Vērsis

Jūsu uzņēmumā var rasties zināma problēma, kas prasīs ātru reakciju un atjautību. Tieši šajā brīdī varat piedāvāt priekšniecībai izeju no situācijas, pateicoties kurai jūsu uzņēmums tiks glābts, bet jūs kļūsiet par līderi komandā. Gala rezultātā varat lūgt vadībai paaugstinājumu amatā un jaunu atalgojuma līmeni. Jums neatteiks!

Jaunava

Jūnijā Jaunavas var atrast jaunu ienākumu avotu. Iespējams, sāksiet pelnīt ar saviem hobijiem. Turklāt jūs protat krāt naudu, tāpēc pavisam drīz jums izdosies iegādāties nekustamo īpašumu vai mašīnu. Tomēr uzmanieties, lai neuzķertos uz krāpnieku makšķeres. Kopumā jūnijs jums finansiāli būs ļoti labvēlīgs, raksta UNIAN.

Citi šobrīd lasa

Jūrmalniekus šokē augstvērtīgais Kauguru vides objekts "Mezgls". Ko par to saka pats "vaininieks” - metālmākslinieks Uģis Traumanis? FOTO 1
Pēc gadu ilga romāna Breds Pits nav pārliecināts par attiecību nākotni ar Inesi de Ramonu
"Solījāt nodot mandātu..." Mamikins naidpilnā uzrunā savās bezpajumtnieka gaitās vaino Tatjanu Ždanoku
Pievienot komentāru