Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Šova "Ģimene burkā" dalībniece Līga grib mainīt vārdu - viņa labāk būšot Kirkira

Klausies ziņas sadarbībā ar:
TV
23. aprīlī 16:20 2023. gada 23. aprīlī 16:20
  Jauns.lv
Realitātes šova "Ģimene burkā" dalībnieki Graudiņi jau izpelnījušies krietnu sabiedrības uzmanību ar savu uzvedību. Nu Līga Graudiņa nākusi klajā ar kādu paziņojumu, kas nav iepriecinājis viņas māti. Sieviete vēlas mainīt savu vārdu, taču tas mātei nav pieņemami.

Graudiņu draugi ar sapratni uztver Līgas vēlmi mainīt vārdu, ko gan nevar teikt par viņas mammu. Kā izrādās, sievietei tādu vārdu ielika, lai kopīgi ar tēvu varētu svinēt Līgo svētkus un ģimenē būtu gan Līga, gan Jānis.


Diemžēl tēvs ir nomiris un šāda svētku svinēšanas tradīcija vairs nav iespējama, tāpēc Līga vairs nesaskata vārda nozīmes jēgu. Sievietes māte gan šo situāciju nesaprot, un abām bijusi asa saruna, ko mamma pārtraukusi, nometot klausuli.

Sieviete ir pat konsultējusies ar svēto tēvu, kurš uzskata, ka šāds lēmums nav nekas slikts. Viņam patīk Līgas izvēlētais vārds, kas būs Kirkira.

Kā atrisināsies Līgas un mammas situācija? Un kad Līga oficiāli kļūs par Kirkiru? To pavisam drīz uzzināsi ģimeņu realitātes šovā “Ģimene burkā”, kas no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 20.25 skatāms kanālā "360TV".

Citi šobrīd lasa

Šādas bērnu ciešanas ne pie kā laba nenovedīs! Ārsts vēršas pie vecākiem, kuri nedod bērniem pretsāpju zāles 
FOTO: pirmizrādi piedzīvo "Oskaram" virzītā filma "Mana brīvība" 1
"Ja kāds atrodas līdzīgā neziņā kā Mairis Briedis," fizikas skolotājs aicina atpakaļ savus bijušos skolēnus 8