Mūzika
2023. gada 22. marts, 15:33

Latvijas šī gada Eirovīzijas dziesmai "Aijā" tapis skanīgs remikss

Jauns.lv

Grupas "Sudden Lights" dziesmai "Aijā", ar ko šogad Latvija tiks pārstāvēta starptautiskajā Eirovīzijas konkursā Liverpūlē, tapis skanīgs remikss, ko izveidojis pašmāju dīdžejs [Ex] da Bass.

2023. gada "Supernovas" fināls

Latvijas Televīzijas (LTV) rīkotās atlases finālā par iespēju pārstāvēt Latviju 67. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Liverpūlē sacentās desmit dalībnieki. Eirovīzijas ...

gallery icon
48

“Veidot remiksu “Supernovas” uzvarētājam jeb Latvijas pārstāvim lielajā Eirovīzijā savulaik man bija tradīcija. Tā aprāvās 2019. gadā, kad Latvija Eirovīzijai izvirzīja lirisku dziesmu ("Carousel" izpildīto "That Night"), un tās izpildītāji nevēlējās klubos un ballītēs atskaņojamus remiksus," atklāj dīdžejs [Ex] da Bass.

"Šogad, dzirdot mūsu Eirodziesmu, sapratu, ka ir laiks šo foršo tradīciju, proti, radīt [Ex] da Bass remiksu – atjaunot, lai gan jau sākumā bija skaidrs, ka uzdevums nebūs viegls. Lai arī “Aijā” ir skumja un roķīga šūpuļdziesma, gribētos ticēt, ka mans remikss ir sanācis ļoti baudāms, mūsdienīgs un klubu apmeklētāju prasībām atbilstošs.” saka viņš.

Remiksam tapis arī video, kas veidots, par pamatu ņemot oficiālo singla “Aijā” videoklipu un pieskaņojot to jaunajiem ritmiem.

“Novēlu grupai “Sudden Lights” veiksmīgu startu un labus panākumus šī gada Eirovīzijā un ceru, ka visi dziesmas “Aijā” remiksi savu misiju izpildīs godam,” teic [Ex] da Bass.

Grupas "Sudden Lights" albuma "Miljards vasaru" atklāšana

2022. gada 12. maijā kinoteātrī "Splendid Palace" notika pašmāju grupas "Sudden Lights" albuma "Miljards vasaru" prezentācijas pasākums.

gallery icon
37

Grupa “Sudden Lights” starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Liverpūlē ar singlu “Aijā” par vietu finālā cīnīsies pirmajā pusfinālā, kas notiks 9. maijā, savukārt otrais pusfināls norisināsies 11. maijā, bet fināls – 13. maijā.

[Ex] da Bass vārds Baltijas klubu kultūrā zināms jau vairāk nekā 25 gadus. Viņš vēl arvien ir viens no atpazīstamākajiem dīdžejiem Latvijā.