Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

VIDEO: šovā "Mīla kemperī" Yana Bruk pikta par mīļotā izdarībām striptīzklubā

Klausies ziņas sadarbībā ar:
TV
10. martā 10:33 2023. gada 10. martā 10:33
  Jauns.lv
Iepazīšanās šovā "Mīla kemperī" ar katru jaunu sēriju dalībnieki kameru priekšā kļūst brīvāki un atļaujas vairāk. Šova kaislīgākais pāris ir digitālā satura veidotāja Yana Bruk un armijnieks Dāvids Krūmiņš, taču uzplaiksnī pirmās nesaskaņas, jo Dāvids mīļotajai nebija pateicis, ka ar pārējiem šova stiprā dzimuma pārstāvjiem devies uz strptīzklubu.

Šovā “Mīla kemperī” pienācis kārtējais rīts, taču dalībnieku starpā manāma tāda lielāka kņada, jo izrādās, puiši iepriekšējā vakarā devušies uz kādu no Hamburgas striptīzklubiem, nepasakot to savām meitenēm. Jana un Dāvids pagājušajā nedēļa baudīja kaislīgu nakti kopā, taču šis gadījums, kad Dāvids nepasaka Janai par savām nakts izklaidēm, liek meitenei pamatīgi satraukties.


“Es esmu dusmīga, viņš gribēja no manis noslēpt šo faktu. Mēs vēl neesam runājuši par šo, jo viņš domā, ka es nezinu. Es viņu gaidīju visu nakti, bet viņš tusēja striptīzklubā!” tā par sava "šova vīrieša" izdarībām pikta ir Jana.

Piktā Bruk. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Viņa saka - pirmajā tikšanās reizē Dāvids esot teicis, ka vienmēr atbild par saviem vārdiem, bet šis notikums Janai nu liek apšaubīt teiktā patiesumu.

Saistītās ziņas

VIDEO: šovā "Mīla kemperī" dāņus pārsteidz influencere Yana Bruk - viņa atkailinās, atveidojot slaveno nāriņu
Kas ir šova "Mīla kemperī" jaunie dalībnieki? Iepazīsti 11 mīlestības meklētājus
VIDEO: šovā "Mīla kemperī" Yana Bruk un Dāvids jau dodas baudīt kaislīgu nakti kopā

Vai mīlnieku starpā ir plaisa? Un kas notiks pēc Janas sarunas ar Dāvidu? Kaislību pilnais šovs “Mīla kemperī” skatāms katru ceturtdienu pulksten 21, kanālā "STV Pirmā!", bet pikantākas sērijas lūko izklaides platformā "Tet TV+!".

Citi šobrīd lasa

Režisorei Dacei Pūcei šķiet absurdi izņemt no repertuāra Prokofjevu un Čaikovski: "Ir lietas, ko nevajadzētu jaukt"
Mūsdienu lāsts - gremošanas problēmas. Taču to īstais cēlonis var slēpties baktērijās
Somija uz robežas ar Krieviju būvē slepenus nocietinājumus