Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

VIDEO: šovā "Mīla kemperī" dāņus pārsteidz influencere Yana Bruk - viņa atkailinās, atveidojot slaveno nāriņu

Klausies ziņas sadarbībā ar:
TV
6. martā 10:29 2023. gada 6. martā 10:29
  Jauns.lv
Pašmāju pikantajā iepazīšanās šovā "Mīla kemperī" pārbaudot dalībnieku savstarpējās attiecības, katrā sērijā viņiem jāveic kāds pārbaudījums.

Dānijā šova veidotāji pāriem liek attēlot slaveno nāriņas skulptūru. Uzdevumu izpildes laikā digitālā satura veidotāja Yana Bruk atkailinās, un tas pievērš lielu tūristu uzmanību.


Mīlestības un iepazīšanās šova “Mīla kemperī” dalībnieki ir sasnieguši Dānijas galvaspilsētu Kopenhāgenu. Viņus sagaidīja pavisam interesants pāru uzdevums - pārīšiem tas jāpilda pie slavenās nāriņas skulptūras un daži, lai uzvarētu, bija gatavi pat izģērbties, jo uz spēles bija likta imunitāte. Apzinoties uzdevuma nopietnību, ilgi nevilcinoties, Yana Bruk izģērbjas visu priekšā, lai pēc iespējas tuvāk attēlotu nāras skulptūru.

Yanas Bruk kailums un skaitums piesaistīja ne vienu vien tūristu, kuri uzņēma arī bildes ar latviešu daiļavu. Par pārsteigumu gan televīzijas skatītājiem, gan pašiem dalībniekiem kailums uzvaru nenesa, jo šajā uzdevumā uzvarēja pozitīvā Ketija un Ričards.

Kas pārus sagaida turpmākajā ceļojumā? Un kurš šovā ir ieradies meklēt mīlestību, bet kurš slavu? Iepazīšanās un mīlestības pilnais šovs “Mīla kemperī” katru ceturtdienu 21.00, kanālā "STV Pirmā!"

Citi šobrīd lasa

Režisorei Dacei Pūcei šķiet absurdi izņemt no repertuāra Prokofjevu un Čaikovski: "Ir lietas, ko nevajadzētu jaukt"
Mūsdienu lāsts - gremošanas problēmas. Taču to īstais cēlonis var slēpties baktērijās
Svarīgākais, kas jāzina par pensiju, ja tev ir 40+