Jānis Šipkēvics, Aija Andrejeva, Jānis Aišpurs, Marts Kristiāns Kalniņš Zvaigznes dienā koncertēs Skaistkalnes baznīcā
"Tev tuvumā" (publicitātes foto)
Mūzika
2023. gada 4. janvāris, 15:59

Jānis Šipkēvics, Aija Andrejeva, Jānis Aišpurs, Marts Kristiāns Kalniņš Zvaigznes dienā koncertēs Skaistkalnes baznīcā

Jauns.lv

Skaistkalnes Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs Uzņemšanas Romas katoļu baznīcā Zvaigznes dienā, 6. janvārī, plkst.19.00 svinīgu un pacilātu svētku sajūtu radīs mūziķu apvienība “Tev tuvumā”.

Latviešu komponistu skaistākās Ziemassvētku dziesmas koncertā izpildīs brīnišķīgi mākslinieki - Aija Andrejeva, Marts Kristiāns Kalniņš, Jānis Šipkēvics, Jānis Aišpurs, Līva Kalniņa, Kristiāna Stirāne, Elvijs Bušs, Jānis Miltiņš, Valters Sprūdžs, Kaspars Kurdeko un Agate Ozoliņa.

Koncerts „Tev tuvumā”

Koncerts „Tev tuvumā” Skaistkalnes baznīcā

gallery icon
13Izskanējuši mūziķu apvienības “Tev tuvumā” sirsnīgie Ziemassvētku koncerti Latvijas dievnamos un sagaidīts Jaunais gads. Saviļņoti un pateicīgi par satikšanos ar saviem klausītājiem, mākslinieki piedāvā vēl vienu iespēju ļauties “Tev tuvumā” mūzikas brīnumam 6. janvārī Skaistkalnes pagasta izcilajā agrā baroka stila arhitektūras piemineklī, kas piedzīvo atdzimšanu - Skaistkalnes baznīcā.

Koncerts „Tev tuvumā” Torņakalna baznīcā

gallery icon
19

Zvaigznes dienā, atskaņojot latviešu komponistu dziesmas, mākslinieki aicinās ikkatru sajust sirds siltumu, sniegt to visiem, kas pēc tā ilgojas un atcerēties, ka patiesībā tas ir nepieciešams ik dienu visu gada garumā! Mūzika ir tā, kas rosina tapt gaišākiem, garīgākiem un iejūtīgākiem pret cilvēkiem, kuri ir mums līdzās.

Koncerts „Tev tuvumā” Jelgavā

gallery icon
34

“Tev tuvumā” vēl sirsnīgu kopā būšanas sajūtu!