TV
2022. gada 18. decembris, 09:28

VIDEO: Elīna Bojarkina atklāj interesantus faktus no šova "Dejo ar zvaigzni" aizkulisēm

Jauns.lv

Veselus vienpadsmit vakarus populārā šova "Dejo ar zvaigzni" skatītājus ar saviem numuriem un straujo izaugsmi priecēja Leļļu teātra aktrise Elīna Bojarkina un viņas partneris Marts Puniņš.

Kā Elīna atklāj kanāla "STV Pirmā!" sarunu šovā "Kad viņas satiekas", līdz šovam, neskaitot klubiņus, viņas vienīgā saskarsme ar dejošanu bijusi Kultūras akadēmijas nodarbībās... šova žūrijas pārstāvja Iļjas Vlasenko vadībā!

“Man tur negāja spoži. Iļja teica, ka es nekad nedejošu! Bet šovam piekritu tā diezgan viegli, man likās - nu kas tur, mazliet padejošu, būs forši! Bet cilvēks jau parasti kaut ko izdara tikai tad, ja jūt spiedienu. Tagad, skatoties uz sevi video, es neticu savām acīm - nu nevar būt, ka es tā esmu, kas tā dejo. Man ir nenormāls lepnums, ka to paveicu," saka Elīna.

Pāra priekšnesumi šovā pārsteidza ar īstu kaisles virpuli uz deju grīdas, kas reiz pat vainagojās arī skūpstā. Par to bija ko teikt vai katram soctīklu komentētājam, bet ko par mīļotās izdarībām šovā saka viņas dzīves biedrs Marģers Majors?

“Viņš par mani ir ļoti priecīgs, vienmēr sagaida mājās ar kaut ko garšīgu. Vai viņš ir greizsirdīgs - nezinu, ja arī ir, tad to nekādi neizrāda. Es viņam arī daudz stāstu par mēģinājumu procesu, radošajiem strīdiem, notikumiem. Ir sajūta, ka mēs visi esam kļuvuši par labiem draugiem. Pēc šova gribu uzaicināt ciemos Martu un viņa draudzeni, iepazīties kārtīgāk."