Slavenības
2022. gada 2. novembris, 11:55

Šarmantais diriģents Ints Teterovskis vairs nav brīvs vīrietis

Jauns.lv

Populārais diriģents Ints Teterovskis laulības ostā joprojām nav iestūrējis, tā ka formāli vieta iekārojamāko vecpuišu topos, kādos šarmantais kungs regulāri tiek ierindots, viņam joprojām pienākas. Taču, kā radošajā darbībā stipri aizņemtais mākslinieks atklāj kanāla "STV Pirmā!" sarunu šovā "Kad viņas satiekas", par pilnīgi brīvu puisi viņu uzskatīt arī vairs īsti nevar.

Ja jau reiz Teterovskis ir attiecībās, loģiski rodas jautājums, kādēļ gan šis pāris nav kopā manīts sabiedrībā. Vai tiešām viņi nekur ārpus mājas neiet?

"Vajag zināt, uz kurieni iet!" pajoko diriģents un jau nopietnāk piebilst: "Es tomēr esmu diezgan publiska persona, mani visur atpazīst, bet gribētos tomēr saglabāt arī kādu privātuma robežu. Latvija ir maza, noslēpties no liekas uzmanības un vienkārši būt pašam ir diezgan grūti. Manā darbā nepārtraukti esmu cilvēkos, bet brīvajos brīžos, kas man ir ārkārtīgi reti, patiešām gribas tikt prom no visām svešajām acīm."

foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva
Ints Teterovskis.

Arī šoreiz neizpaliek raidījuma vadītāju visbiežāk uzdotais jautājums par kāzu zvaniem un gredzenu zeltnesī. Izrādās, ka arī šajā gadījumā atbilde slēpjas mūziķa dzīvesveidā: “Man ir intensīvs darba ritms. Ja nav nekādu globālu ierobežojumu, neesmu Latvijā trīs, četrus mēnešus gadā. Laulības tajā visā vienkārši neiederas. Cita lieta, ja dzīvotu kārtīgā latviešu viensētā, pašpietiekami, pavisam citā ritmā, prom no svešām acīm - tur tā ģimene un arī kāzas tīri labi iederētos. Un varbūt pat tāda diena kādreiz pienāks."

Inta Teterovska selfiji ar latviešu slavenībām

gallery icon
8