Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

FOTO: jaunā latviešu seriāla "Anna no Zaļkalniem" pirmizrādes pasākums

Klausies ziņas sadarbībā ar:
TV
2022. gada 14. oktobrī 19:20 2022. gada 14. oktobrī 19:20
  Jauns.lv
14. oktobrī mūzikas un drāmas telpā "OratoriO" notika "Tet TV+" rīkotais seriāla “Anna no Zaļkalniem” pirmizrādes pasākums.

Sanākušajiem viesiem bija iespēja noskatīties pirmo sēriju, kā arī satikt seriāla aktierus.


"Tet studio" jaunais seriāls “Anna no Zaļkalniem” balstīts starptautiski plašu popularitāti guvušajā klasiskajā literatūras darbā – kanādiešu rakstnieces Lūsijas Modas Montgomerijas grāmatā “Anna no “Zaļajiem jumtiem””.

Seriālu veido pašmāju godalgotais režisors un producents Uldis Cipsts. Seriālā redzams spožs aktieru ansamblis – Rēzija Kalniņa, Tālivaldis Lasmanis, Marija Kulikovskaja, Dainis Gaidelis, Kristīne Krūze-Hermane, Dace Eversa, Sigita Pļaviņa, Lidija Pupure, Ēriks Vilsons un citi.

Seriāls vēsta par piecdesmitgadīgo Mariju (Rēzija Kalniņa), kura pēc tam, kad viņu ir pametis līgavainis, ir izvēlējusies nodzīvot dzīvi bez mīlestības, bet  dzīvē ienāk audžubērns – pusaugu meitene Anna Kalniņa (Marija Kulikovskaja). Ar rudmatainās un dzīvu iztēli apveltītās meitenes palīdzību Marijai izdodas izveidot saikni ar pašai sevī dziļi noslēpto bērnu, no kā viņa līdz šim ir baidījusies visvairāk par visu pasaulē. Vienlaikus audžumeitas Annas spēja visur sagādāt sev nepatikšanas ir pamatā viņas piedzīvojumiem Silāres ciematā.

Seriāla režisors Uldis Cipsts atzīst: “Klasiskās literatūras darbs, kuru mēs ekranizējam, arī simts gadus pēc sarakstīšanas ir dzīvs un dzirksteļo, liekot mums kopā ar galveno varoni Mariju no jauna saskatīt miljons krāsu savā dzīvē, nevis lasīt lūgšanas no grāmatām. Tā rīkojas arī Anna – ļaujas emocijām, un tās vienkārši plūst no sevis.”

Saistītās ziņas

FOTO: ļaudis ierodas uz filmas “Mans laulību projekts” pirmizrādi
FOTO: skatītāji ierodas uz "Pusnakts šovs ar Jūdu Iskariotu" pirmizrādi Dailes teātrī
FOTO: apmeklētāji ierodas uz Uģa Oltes mistiskā trillera "Upurga" pirmizrādi 1

Citi šobrīd lasa

Plānots ierīkot vēl 17 vidējā braukšanas ātruma kontroles posmus. Kur tie būs? 3
Torņakalnā jauniešus sabraukušajam sirmgalvim bijusi derīga transportlīdzekļa vadītāja medicīniskā izziņa 9
Policija aiztur vīrieti, kurš no automašīnas šāva uz meža zvēriem 3
Pievienot komentāru