"Kempinski Riga" uzsāk projektu "Concertini"

gallery icon
27
Mūzika
2022. gada 8. septembris, 14:56

"Kempinski Riga" uzsāk projektu "Concertini", lai atbalstītu jaunos mūzikas talantus

Reklāmas projekts

Latvijas vadošajā pieczvaigžņu viesnīcā "Grand Hotel Kempinski Riga" sācies jauno mūzikas talantu atbalsta projekts "Kempinski Concertini". Projekta mērķis ir atbalstīt jaunos izpildītājus, nodrošinot platformu priekšnesumiem. Pasākums ir atvērts ikvienam interesantam.

Kultūras iniciatīvu "Kempinski Concertini" 2018. gadā uzsāka starptautiskās viesnīcu ķēdes Kempinski korporatīvais birojs, un tā turpinās līdz pat šai dienai ķēdes viesnīcās visā pasaulē. Rīgas viesnīcā "Grand Hotel Kempinski Riga" šī gada augustā pirmo reizi notika koncertu sērija.

Ar stundu gariem muzikāliem priekšnesumiem galvaspilsētas centrālās viesnīcas vestibilā uzstājās Līga Griķe (kokle), māsas Katrīna un Anna Rando (čells un vijole), Sofija-Eva Kurta (saksofons). Jauno mūzikas talantu uzstāšanās regulāri turpināsies visu rudeni.

“Kempisnki kultūras koda pamatā ir kultūras un greznības izpausmju apvienošana, kas būtu jūtama visos maņu līmeņos. Mēs varam savu apņemšanos mākslai par neatņemamu mūsu biznesa sastāvdaļu un cenšamies sniegt sociāli nozīmīgiem projektiem, ko pieredzi. "Grand Hotel Kempinski Riga" vestibilā,” stāsta Jeļena Safronova, "Grand Hotel Kempinski Riga" sabiedrisko attiecību un mārketinga vadītāja.

Informācija par gaidāmajiem koncertiem būs pieejama oficiālajās sociālo mediju lapās Instagram un Facebook, kā arī kempinski.com vietnē. Ieeja jauno izpildītāju priekšnesumos ikvienam ir bez maksas.