Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Protams, ka arī viņiem ir, ko teikt - Andris un Liene Kiviči izsakās par Kambalu pāra publisko skandalēšanos

Klausies ziņas sadarbībā ar:
TV
2022. gada 29. augustā 17:56 2022. gada 29. augustā 17:56
  Jauns.lv
Nesen raidījumā "Slavenības bez filtra" publiskotais Kambalu pāra strīds Turcijas pilsētas ielās nav palicis nepamanīts arī Andrim un Lienei Kivičiem, kuriem pirms pāris gadiem arī tika pārmestas līdzīgas izdarības. Nu Kiviču pāris spriež, cik daudz no redzētā bijis patiesība, bet cik - iestudēts šovs?

"Man jau liekas, ka nekas tur iestudēts nebija. Tas būtībā nav nekas īpašs – daudziem cilvēkiem gadās ceļojuma laikā sastrīdēties – viens grib iet tur, otrs citur... Bet redz, viņu strīds tagad ir zināms visai Latvijai. Kasparam jau nu būtu jāzina par savas sievas ekspresīvo dabu, viņa neko netur sevī. Bet tas ir pat labāk, nekā otrs variants – kad viss tik rāmi, tik labiņi... līdz tikai jau šķiroties uzzini, ar kādu velnu patiesībā esi dzīvojis,” – tā Stambulā notikušo komentē Andris.


Tikmēr arī Lienei ir savi novērojumi par Kambalu pāra attiecībām: “Man šķiet, tas ir pāris, kur viens mīl vairāk, nekā otrs. Un tam otram bez pamudinājuma nemaz tā neprasās to mīlestību izrādīt, no viņa tie uzmanības apliecinājumi ir “jāizvelk”.”

Kopumā Kiviči atzīst Kambalu pāri par ļoti interesantiem cilvēkiem, ar kuriem labprāt iepazītos klātienē. Vai tik pašmāju realitātes seriālā “Slavenības. Bez filtra” nebriest jaunas tikšanās un notikumu pavērsieni?

Saistītās ziņas

Andra Kiviča ģimene atkal dzīves krustcelēs - vai pamest valsti uz neatgriešanos?
Andris Kivičs nespēj saprast, kāpēc viņu ienīst pilnīgi sveši cilvēki
Andris Kivičs atklāj, cik lielu naudu pelnījis darbā Norvēģijas mežos 4

 

Citi šobrīd lasa

Ar atstrādātu tehniku pie tuneļu kāpnēm: gaišā dienas laikā zagļi iztukšo rīdzinieku kabatas
FOTO: Valsts prezidents 80. jubilejā sveic aktieri Uldi Dumpi
Lietuvu šokē jauns mazgadīgas grūtniecības gadījums - mazuli gaida 11 gadu veca meitene 2