Ballētāji līksmo festivāla "Summer Sound 2022" otrajā dienā

gallery icon
19
Mūzika
2022. gada 31. jūlijs, 12:31

FOTO: tā ballētāji līksmoja "Summer Sound" festivālā

Jauns.lv

Liepājā noslēdzies desmitais "Summer Sound" festivāls. Kā vēsta pasākuma organizatori, šogad festivāls jau atkal izjutis apmeklētāju pieaugumu, par ko liecina izpārdotā telšu pilsētiņa, kemperu pilsētiņa, VIP biļetes un pārpildītā galvenā skatuve pludmalē.

Festivāla otrajā dienā uz lielās skatuves pludmalē kāpa – lietuviešu Eirovīzijas rekordisti The Roop, kuriem sekoja Ralfs Eilands, ansis, Musiqq un ugunīgi vakaru noslēdza John Newman.

Visas dienas garumā apmeklētāji varēja baudīt gan krāšņus, gan emocionālus priekšnesumus no tādiem izpildītājiem kā Citi Zēni, Carnival Youth, Rolands Če, Astro’n’out, KATŌ, ANNNA un vēl daudziem citiem.

Liepājā aizvadīta festivāla "Summer Sound 2022" pirmā diena

Pēc divu gadu pārtraukuma un alkām pēc festivāla sajūtām, "Summer Sound" festivāls jau atkal Liepājā pulcējis mūzikas un atpūtas baudītāju ...

gallery icon
45

Festivāls "Summer Sound" šogad notika jau desmito reizi un norisinās Liepājā, tas ir kļuvis par lielāko pludmales festivālu Baltijas valstīs, piedāvājot bagātīgu mūzikas un izklaižu programmu. Pagājušajā reizē, 2019. gadā festivāls pulcēja 32 tūkstošus apmeklētāju.