Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Andris Kivičs pavisam nopietni nolēmis kļūt par masāžas meistaru 1

Klausies ziņas sadarbībā ar:
TV
2022. gada 29. jūlijā 14:14 2022. gada 29. jūlijā 14:14
  Jauns.lv
Muzikantam Andrim Kivičam laikam ir daudz slēptu talantu un interešu, par kuriem mēs nemaz nenojaušam. Viens no tiem, kā viņš tagad atgādina telekanāla "STV Pirmā!" realitātes šovā "Slavenības. Bez filtra", esot labas masiera rokas un vēlme apgūt šo profesiju.

“Jā, es patiešām pavasarī biju iestājies masieru kursos, pabeigt gan nesanāca - filmēšanu dēļ netiku uz nodarbībām, būs jāturpina rudenī," cerīgs un apņemšanās pilns ir Andris.


"Mans nodoms bija apgūt vēl kādu amatu bez muzicēšanas – tādu, ko var darīt jebkurā pasaules malā un maizei nopelnīt. Un par masāžu man jau sen bija interese, kursos teica, ka arī diezgan labi padodoties,” Andris apalvo, ka runas par viņu kā masāžas pakalpojumu sniedzēju nav nekāds joks.

Pagaidām viņa treniņu modele ir sieva Liene, kura par to ir visnotaļ sajūsmināta. Bet vai rudenī varam sagaidīt, ka arī jebkurš cits interesents tepat Latvijā varētu pierakstīties uz masāžu pie Kiviča?

"Slavenības. Bez filtra" jaunā sezona ar jauniem notikumiem Andra un Lienes Kiviču dzīvē pie "STV Pirmā!" skatītājiem nonāks jau 8. augustā.

Citi šobrīd lasa

Pētījumā noskaidrots, ko darīt pusmūža cilvēkiem, lai novērstu svara pieaugumu
Par traģiskas avārijas izraisīšanu bijušajam "Radio SWH" radošajam direktoram Rukeram piespriež septiņus gadus cietumā 6
Smiltenē gājis bojā 14 gadus vecs mopēda vadītājs - policijas un liecinieku versijas par negadījuma iemesliem atšķiras
Pievienot komentāru