Mūzika
2022. gada 10. jūnijs, 10:22

Albumu "Slikc Sunc" izdod kolorītais pašmāju reperis Steps

Jauns.lv

Viens no spilgtākajiem jaunās paaudzes pašmāju reperiem Steps izdevis savu otro studijas albumu "Slikc Sunc".

Albums tapis iepriekšējā pusotra gada laikā, tajā bez Stepa kā vieksmākslinieki ir dzirdami lielākie vārdi Latvijas repmūzikā, tai skaitā ansis, Ozols, rolands če, Prusax, xantikvariāts un citi.

““Slikc Sunc” ir iespēja klausītājam mani iepazīt tuvāk. Haotisks, ar melnu humoru piepildīts ieskats manā iekšējā pasaulē, no bērnības atmiņām līdz pašdestruktīvām ballītēm Rīgas pagrīdes scēnā. Šī ir mana mīlas vēstule un reizē grēksūdze “ielu dzīves blakusprodukta” dzīvesstilam, jo pat kaut ko neglītu var pārvērst aizraujošā stāstā,” tā savu jaunāko veikumu komentē Steps.

Steps savas muzikālās gaitas aizsāka 2015. gadā kā pankroka izpildītājs (albumā “Slikc Sunc” arī atrodama dziesma pankroka stilistikā), bet plašākai sabiedrībai kļuva pazīstams kā viens no apvienības "New Wavy" dalībniekiem, izraisot plašu rezonansi latviešu hiphopa komūnā ar tādiem skaņdarbiem kā “Šajā pusē”, “Tirgo”, “Viņi grib flexot” un citiem. 2019. gadā izdevis pirmo soloalbumu “Jaunais”, ir supergrupas BANDA BANDA dalībnieks.