Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

FOTO: ļaudis dodas uz Dailes teātra sezonas noslēguma koncertu "Dailes sviests" 1

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Izklaide
2022. gada 9. jūnijā 23:15 2022. gada 9. jūnijā 23:15
  Jauns.lv
Ceturtdien, 9. jūnijā, Dailes teātrī tika aizvadīts pirmais sezonas noslēguma koncerts "Dailes sviests".

Koncerti norisināsies arī 10., 11. un 12. jūnijā.


Kā informē teātra pārstāvji, koncerti iecerēti kā muzikāls un iedvesmojošs atskats uz simtu trešo (vai otro) - visgarāko Dailes teātra sezonu, kas ilga trīs gadus, ņemot vērā pandēmijas ieviestās korekcijas.

"Skaidrs, ka šim periodam cauri tikām un joprojām tiekam ar tā saukto veselīgā humora devu dažādās dozās[..]. Mēs šo sezonu beidzam gatavi. Visam. Pat nākamajai sezonai," vēsta Dailes teātris.

Koncerta nosaukums "Dailes sviests" ir daļēji aizgūts no repertuārā esošās angļu komēdijas "Sezona, kas sagāja sviestā".

Sezonas izskaņas koncertuzveduma režisors ir Gints Andžāns, dramatizējuma autors Artūrs Dīcis. Koncerta muzikālais vadītājs Juris Vaivods, uz skatuves muzikālā apvienība "Raxtu raxti" un Emīlija Pavlovska, kā arī Dailes teātra aktieru kolektīvs: Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ieva Segliņa, Ērika Eglija-Grāvele, Lelde Dreimane, Anete Krasovska, Katrīna Griga, Milēna Miškēvica, Gints Andžāns, Gints Grāvelis, Artis Robežnieks, Kaspars Dumburs, Klāvs Kristaps Košins, Mārtiņš Upenieks, Ģirts Ķesteris, Olga Dreģe, Aldis Siliņš, Lauris Subatnieks, Toms Veličko, Niklāvs Kurpnieks.

Citi šobrīd lasa

Spriež par Viļa Lāča pārapbedīšanu un viņa kapa pieminekļa novākšanu. Ko par to saka viņa mazmeita? FOTO
Ļoti sausa roku āda ziemā - seši vienkārši līdzekļi, ko darīt (+ ko nedarīt)
Eiropa sāk cīņu pret ātro modi: aizliegs iznīcināt nepārdotos apģērbus un apavus
Pievienot komentāru