Mārtiņš Kanters prezentē savu jauno albumu "Glezna"

gallery icon
71
Mūzika
2022. gada 26. maijs, 18:38

FOTO: Raimonds Pauls un Mārtiņš Kanters prezentē savu kopīgo "Gleznu"

Jauns.lv

Trešdien, 25. maijā, leģendārajās Latvijas Radio 1. studijas telpās notika Mārtiņa Kantera (iepriekš Ruskis) jaunā dziesmu albuma “Glezna” prezentācijas koncerts, kurā piedalījās arī visu jaunā albuma dziesmu autors Maestro Raimonds Pauls. Koncerts pulcināja kuplu skaitu ar Mārtiņa draugiem un Maestro daiļrades cienītājiem.

Albumā “Glezna” iekļautas 12 Maestro dziesmas ar Jāņa Petera, Ojāra Vācieša un Guntara Rača vārdiem. Albums pieejams gan CD versijā, gan klausāms vai lejupielādējams visās populārākajās mūzikas platformās internetā.

Visas albuma dziesmas producējis Gints Stankevičs. Kora aranžējumu albuma tituldziesmai “Glezna” veidojis Kristaps Krievkalns un tās ierakstā piedalās Saulkrastu koris “Anima”, Lauras Leontjevas vadībā.

Vērienīgajam skaņdarbam “No visām debesspusēm” kora aranžējumu veidojis Rūdolfs Bērtiņš, bet dziesmas “Virves dejotāji” ierakstā piedalās pazīstamā ielu mūziķe Evelīna Krama.

Mārtiņš Kanters: “Esmu saviļņots, ka man atkārtoti dota iespēja sadarboties ar Maestro Raimondu Paulu, Gintu Stankeviču un “Izdevniecību MicRec”. Albuma radīšanas process bija ļoti saviļņojošs un prieka pilns, jo strādāt ar sava aroda profesionāļiem vienmēr ir aizraujoši. Esmu gandarīts par paveikto un ceru, ka šis albums atradīs savu klausītāju un kas zina, varbūt kāda no dziesmām kļūs par kaut ko ievērojamu un bagātinās mūsu ikdienu”.

Jauno programmu plānots atskaņot gaidāmajos koncertos, kuros varēs iegādāties arī jauno albumu: 13.septembrī – VEF Kultūras pilī, 17.septembrī – Jelgavas kultūras centrā, 24. septembrī – Valmieras kultūras centrā, bet 1.oktobrī – Liepājas OC Rožu zālē.