TV
2022. gada 19. maijs, 14:14

Paša skaļās draudzenes attur Kristapu Zuti no sūdzēšanās par kaimiņiem

Jauns.lv

Populārais bokseris Kristaps Zutis, kurš sabiedrībā zināms arī ar savu visai šerpo raksturu un vienu otru skandalozu izgājienu, līdzās aktrisei Karīnai Tatrinovai un "YouTube" slavenībai Edgaram Fresh šonedēļ ir viens no "360TV" šova "Vakariņš ar savējiem" dalībniekiem.

Pirmā vakara gaitā sarunas novirzās uz sīkiem noteikumu pārkāpumiem un saķeršanos ar policiju. Zutis šai sakarā pastāsta par savu kaimiņu, kuram ir augumā neliels, bet ļoti skaļš un nešpetns suns. Kristapam pat šķiet, ka no skata jaukais suņuks patiesībā esot ļauns. Taču reiz, kad bokseri bija nokaitinājis kāds īpaši skaļš incidents, viņš apsvēris, bet tad tomēr atmetis domu pasūdzēties par troksni.

foto: Ekrānuzņēmums
Kristaps Zutis, šķelmīgais bokseris.

“Bet tad es padomāju – man arī mēdz ciemos nākt draudzenes, un viņas arī ne vienmēr uzvedas klusu. Ja sākšu skaidroties ar kaimiņu par to, kas bija noticis sunim, man varbūt nāktos pašam atbildēt, ko tad es daru ar tām meitenēm, bet tādu tematu es nepavisam nevēlētos ar viņu apspriest,” – šķelmīgi piebilst slavenība, neviļus liekot atcerēties, ka savulaik viņam bijusi arī īsta brunču mednieka slava.

Zutis ar vienu sitienu pieveic bokseri, kurš kādreiz nokautēja Taisonu

Latvijas bokseris Kristaps Zutis sestdien "Arēnā Rīga" cīņu šovā "Pafbet 101 Fighting Championship" 24 sekunžu laikā pieveica bijušo pasaules čempionu ...

gallery icon
52