Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Andra Kiviča bijušās sievas jauno mīļoto nesatrauc Madaras šķiršanās sāga

Slavenības
13. maijā 12:12 2022. gada 13. maijā 12:12
  Jauns.lv
Muzikanta Andra Kiviča bijusī sieva Madara Raabe savu mīļoto Jāni Sniedzānu satika diezgan sarežģītā dzīves posmā, kad pēc smagas un nepatīkamas šķiršanās rūpes par abām meitiņām nācās uzņemties vienai.

"Vienai audzināt divus mazus bērnus – četri un pieci gadi –, tas nav viegli, man bija no daudz kā jāatsakās, tai skaitā no pašas izaugsmes. Man turklāt bija arī viņas pilnībā jāuztur materiāli, man bija vairāki darbi un nekam citam vienkārši neatlika laika. Un es arī uzskatu, ka starp attiecībām vajag pauzi, gribēju atpūsties emocionāli," - par toreizējo situāciju telekanāla “STV Pirmā!” attiecību šovā “Mīlas burbulī” atklāti pastāsta Madara.

Madara un Jānis. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Brīdī, kad savā skrējienā nedaudz atslābusi un “atbrīvojusi dzīvē vietu, kur kāds varētu ienākt”, visai drīz nejauši iepazinusies ar Jāni. Taču Madaras šķiršanās sāga tobrīd vēl bija plaši apspriesta medijos un virtuves sarunās - vai tas nākamo attiecību kandidātu nebaidīja?

Saistītās ziņas

Vai Andra Kiviča bijusī sieva ar jauno mīļoto pamazām stūrē kāzu virzienā?
Madara Kiviča izved sabiedrībā jauno sirdsāķīti
"Mums tā sanāca ļoti liela problēma," - Madara Kiviča par šķiršanos no Andra un Lienes greizsirdību

“Pilnīgi nemaz! Mani absolūti nemaz neuztrauca. Lai ko tu arī darītu vai nedarītu, vienmēr kādam būs, ko teikt, tas vispār nav jāņem vērā. Drīzāk jau būtu jāsāk uztraukties, ja neviens vairs neko neteiktu,” – izskatās, ka Jānis par savu izvēli un abu nākotni bijis pilnīgi pārliecināts jau no paša sākuma.

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; krievi okupētajā Mariupolē mēģināšot sarīkot Ukrainu diskreditējošu preses tūri 25
Cilvēks, kuru Krievija nespēja nogalināt! Ukrainis trīs dienas spīdzināts, sašauts sejā un aprakts kapā, izdzīvo
FOTO: Ezerā Tamperē apgāzusies laiva ar Latvijas hokeja līdzjutējiem 2
Tēmas: STV Pirmā!