Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

VIDEO: muzikanta Aināra Ašaka dīvainie skatuves tērpi "atstāj uz pauzes" modes mākslinieku Pavlovu

Slavenības
23. martā 07:50 2022. gada 23. martā 07:50
  Jauns.lv
Zelts, spīdumi, parūkas un koši toņi - tā var raksturot muzikanta, pasākumu vadītāja un arī populāra Ziemassvētku vecīša lomas tēlotāja Aināra Ašaka spožo skatuves tērpu kolekciju, kuru kanāla "360TV" šovā "Ķibeles mūsmājās" nākas vērtēt modes māksliniekam Aleksandram Pavlovam.

Ieejot Ašaka garderobes telpā, acis burtiski apžilbst - šķiet, skatuves mākslinieka iecienītākā krāsa ir zelts. Tas ir visur - žaketēs, kreklos, aksesuāros, jostās. Īpašs mūziķa lepnums ir vairāki zelta kurpju pāri.

Ieejot Ašaka garderobes telpā, acis burtiski apžilbst - šķiet, skatuves mākslinieka iecienītākā krāsa ir zelts. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Skatuves tēls nav ikdienas apģērbs, tam ir jābūt košam - šķiet, tam piekrīt arī Aleksandrs Pavlovs, visumā viņam atrādītos komplektus vērtējot atzinīgi. Vienīgi stilists iesaka neaiziet pārāk tālās galējībās ar krāsu un akcentu pārbagātību koptēlā. Piemēram, kurpēm ar melnu akcentu pieskaņot arī melnu kreklu, vai arī, ja komplektā jau ir daudz zelta, tad to kombinēt ar balto krāsu, bet atturēties no sarkanās. Īsāk sakot - arī košumā piedomāt par eleganci.

Pilnīgi liekas un komiskas Pavlovam šķiet arī parūkas, bez tām noteikti var iztikt. "To man ir teikusi Laima Vaikule - uz skatuves vislabāk izskatās melnā, baltā un sarkanā krāsa," savā pieredzē dalās pazīstamais modes mākslinieks.

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; Ukrainas spēki sašāvuši pēdējo tiltu, pa kuru Krievija pārsvieda tehniku uz Hersonas apgabalu 10
Latviešu kino nemierīgie prāti - brāļi Ābeles: "Brīvība ir jāsvin"
Speciālo uzdevumu bataljons savalda burku mētātāju, "sašņorē" suteneri un narkomānu, atbrīvo vēžus: kriminālā province
Pievienot komentāru