Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Vai Andra Kiviča bijusī sieva ar jauno mīļoto pamazām stūrē kāzu virzienā?

Slavenības
21. martā 17:40 2022. gada 21. martā 17:40
  Jauns.lv
Šova "Mīla burbulī" saldais pārītis Madara Raabe un Jānis Sniedzāns izskatās patiesi iemīlējušies un saderīgi visās jomās. Varbūt pārim pienācis laiks pāriet nākamajā attiecību līmenī un iestūrēt laulības ostā?

Lai arī Jānis atzīst, ka spert izšķirošo soli un bildināt Madaru vēl nav saņēmies, tomēr kāzu un kopīgas ģimenes temats abu sarunās pavīd bieži. Piemēram, viņi ir pat apsvēruši, ka pēc laulībām abiem varētu būt dubults uzvārds – Raabes-Sniedzāni. Lielākās bažas Jānim pagaidām sagādā nevis bailes no saistībām un atbildības, bet gan no tā, kā viņu pieņems Madaras meitas.

"Es šai ziņā esmu perfekcionists, es gribu, lai kāzas man ir vienu reizi mūžā, un lai viss izdotos perfekti," saka Jānis, piebilstot, ka tas "perfekti" attiecas arī uz pašu bildinājumu, kam būtu jābūt "kaut kam nenormāli romantiskam". Vai tas varētu būt, piemēram, svarīgas futbola spēles laikā pārpildīta stadiona priekšā? Jā, tas būtu labs variants, bet riskants arī - ja nu iecerētā gadījumā atsaka, tad nu gan "ir jāmaina vārds, uzvārds un jābrauc dzīvot kur citur," smejas Sniedzāns.

Saistītās ziņas

Mamma netika ar mums galā - Madara Raabe stāsta par uzaugšanu daudzbērnu ģimenē
VIDEO: Kiviča bijušās sievas jaunais mīļotais stāsta, kā iepazinies ar Madaru 4
Andris Kivičs aizliedz bijušajai sievai Madarai rādīt bērnus TV šovā un vēršas bāriņtiesā 18

Bet kā ir ar pašu Madaru, vai viņa vispār pašlaik vēlas precēties, vai piekristu Jāņa bildinājumam? “Jā, es vēlos kāzas! Es ar katru dienu arvien vairāk pārliecinos, ka Jānis ir mans īstais cilvēks, ar kuru gribu būt kopā visu dzīvi. Un gribu arī, lai tas ir oficiāli, ar visiem papīriem, līdz galam kopā," Madara izklausās ļoti pārliecināta, tā ka par atteikumu Jānim laikam nav jāuztraucas. Topošā līgava arī atklāj, ka sapņo par lielām, skaistām kāzām, kādu nebija viņas pirmo precību gadījumā.

 

Citi šobrīd lasa

Vai šķiras Armanda Pučes un Sanda Ozoliņa ceļi viņu golfa klubā?
Pie mums iznīcina, bet citās zemēs augstā vērtē: kas ir šis tik ārkārtīgi vērtīgais augs/nezāle?
"Netīrais ducis": kuri dārzeņi un augļi ir visvairāk piesārņoti ar ķīmiju?