foto: Mārtiņš Ziders
FOTO: koši vāki un grāmatu neatkārtojamā smarža gaida lasītājus Ķīpsalā
2022. gada 11. marts, 17:25

FOTO: koši vāki un grāmatu neatkārtojamā smarža gaida lasītājus Ķīpsalā

Jauns.lv / LETA

Izstāžu centrā "Ķīpsalā" no piektdienas, 11. marta līdz svētdienai, 13.martam, notiek starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde "Latvijas Grāmatu izstāde 2022", informē pasākuma rīkotāju pārstāve Inese Libere.

Grāmatas "Latvijas Grāmatu izstādē 2022" piedāvā "Jāņa Rozes apgāds", "Dienas grāmata", "Latvijas mediji", "Pētergailis", "Jumava", "Liels un mazs", "Mansards", "Zinātne", "Izdevniecība Avots", "Madris", "MicRec", "SolVita", biznesa augstskolas "Turība" izdevniecība, mūzikas ierakstu izdevniecība "Upe" un citi.

Īsti grāmatu svētki Ķīpsalā - sākusies "Latvijas Grāmatu izstāde 2022"

Izstāžu centrā "Ķīpsalā" no piektdienas, 11. marta līdz svētdienai, 13.martam, notiek starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde "Latvijas Grāmatu izstāde 2022".

gallery icon
51

"Latvijas Grāmatu izstāde" piedāvās arīdzan kultūras programmu. Šodien plkst.12 izdevniecība "MicRec" aicināja uz ģitārista un komponista Aivara Hermaņa nošu, akordu un dziesmu tekstu grāmatas "50 populārākās dziesmas" atvēršanu, kurā uzstājās dziedātāji Ieva Akuratere un Igo.

Komponista Aivara Hermaņa grāmatas "50 populārākās dziesmas" atvēršana

Ģitārista un komponista Aivara Hermaņa nošu, akordu un dziesmu tekstu grāmatas "50 populārākās dziesmas" atvēršana.

gallery icon
50

Savukārt Latvijas Universitātes Akadēmiskais apgāds ielūdza uz grāmatas "Sabiedrība bez pasaules" prezentāciju un tikšanos ar filozofu Raivi Bičevski. Uz Lielās skatuves interesenti varēs satikt rakstnieci un dzejnieci Janu Egli. Pirmās izstādes dienas izskaņā notika grāmatas "Veiksmīga uzņēmumu apvienošana un iegādes integrācijas noslēpums" atvēršanas pasākums, kurā piedalīsies autors Kaspars Mucenieks. Tāpat notiks pasākumi mazajiem lasītājiem - Latvijas Leļļu teātra izrādi "Bruņinieks, kuram sāpēja zobi" varēs noskatīties gan liels, gan mazs.

12.martā plkst.11 uz Lielās skatuves notiks Starptautiskā projekta "Tiny Books from Baltic Authors" prezentācija. Apgāds "Pētergailis" plkst.12 interesentus aicina uz Ineses Paklones jaunās grāmatas "Zvēru barošana" un Māra Runguļa jubilejas krājuma "Zvirbulim nenāk miegs" atvēršanu.

Pēc tam norisināsies tikšanās ar sērijas "Latvijas vēstures mīti un versijas" autoriem. Savukārt plkst.15 izdevniecība "Avots" aicina vecākus un vecvecākus diskutēt par drošības un vainas sajūtu, lasot bērnu audzināšanas grāmatas. Diskusijā piedalīsies bloga "Es Pats" autore, Montesori pedagoģe Viktorija Ozola un biedrības "Tēvi" nodarbību vadītājs Lauris Bokišs. Dienas noslēgumā uz tikšanos ar rakstnieci Maiju Krekli ielūdz izdevniecība "Latvijas Mediji".

13.martā plkst.11 uz tikšanos ar bērnu grāmatu autoru Zigmundu Bekmani aicina izdevniecība "Latvijas Mediji". Plkst.12 uz Lielās skatuves notiks saruna ar igauņu rakstnieku Juhani Pitsepu un latviešu mākslinieci Gundegu Muzikanti par viņu kopīgi radīto grāmatu "Ir mēness zelta kuģis". Savukārt plkst.13 norisināsies saruna par projekta "Kultūrelpa" programmu "Pasaule un mēs".