Slavenības
2022. gada 1. marts, 07:22

VIDEO: pašmāju dīdžejs [Ex] da Bass atklāj, kā iepazinies ar mīļoto

Jauns.lv

Atraktīvais dīdžejs [Ex] da Bass, īstajā vārdā Mareks Dainis, ar savu mīļoto sievieti Rantu ir kopā jau trīs gadus. Abi iepazinušies mūsdienu tehnoloģiju pasaulei atbilstoši – internetā.

Kad izjukušas mūziķa iepriekšējās attiecības, viņš "Facebook" tīklā pamanījis simpātisku blondīni un viņai uzrakstījis. Rantai puiša foto licies kaut kur redzēts, un ātri vien noskaidrojusi, ka Mareks ir diezgan slavens dīdžejs. Ranta esot bijusi pēc kārtas trešā meitene, kuru populārais puisis aicinājis uz randiņu, bet pirmā, kura tiešām arī atnākusi.

foto: Publicitātes
Mareks un Ranta savu ģimenes dzīvi izrāda kameru priekšā - šovā "Mīla burbulī".

Kā abi atklāj telekanāla "STV Pirmā!" attiecību šovā "Mīla burbulī", tālākajā dāmas savaldzināšanā liela loma bijusi arī Mareka automašīnai - mersītim, kuram šogad paliek tieši tikpat gadu, cik Mareks darbojas kā dīdžejs, - 25. "Mašīnas marka ļoti daudz ko pasaka par cilvēku, un ar mersedesu parasti brauc labi situēti ļaudis," tā uzskata Ranta.

Nākamais “testa jautājums” bijusi puiša horoskopa zīme, bet ar to tik gludi nav gājis – “Ko, Dvīņi? Lūdzu, tikai ne to!”. Tomēr, spriežot pēc šī laimīgā pāra, horoskopa zīmēm laikam jau ne vienmēr var ticēt!

Šovu “Mīla burbulī” skaties ceturtdienu vakaros "STV Pirmā!".