Mūzika
2022. gada 26. janvāris, 17:00

Mārtiņš Kanters sāk darbu pie Raimonda Paula jaunu dziesmu albuma

Jauns.lv

Šonedēļ dziedātājs Mārtiņš Kanters, kurš agrāk bija pazīstams kā Mārtiņš Ruskis, nāk klajā ar Raimonda Paula dziesmas "Balts rīts" jaunu ierakstu un video.

Dziesmas pamatā ir pazīstams un tautā iemīļots dzejnieka Ojāra Vācieša dzejolis. Šī ir pirmā dziesma no šogad gaidāmā dziesmu albuma, kurā būs iekļautas 12 jaunas Paula dziesmas ar Ojāra Vācieša, Leona Brieža un Guntara Rača vārdiem. Ierakstus producē Gints Stankevičs. Iepriekšējais Mārtiņa sadarbībā ar Paulu tapušais albums “Piparmētru tēja” nāca klajā 2019. gada nogalē un tika nominēts balvai “Zelta mikrofons”. Tam sekoja kopīga koncertu sērija.

Mārtiņa Ruska un Raimonda Paula albuma "Piparmētru tēja" prezentācijas koncerts

2020. gada 15. februārī VEF Kultūras pilī izskanēja dziedātāja Mārtiņa Ruska un maestro Raimonda Paula dziesmu albuma "Piparmētru tēja" prezentācijas ...

gallery icon
46

"Esmu ārkārtīgi pagodināts turpināt sadarbību ar Maestro un ierakstīt viņa jaunās dziesmas," saka Kanters. "Ojāra Vācieša dzejoli "Balts rīts" pirmoreiz izdzirdēju, kad man bija seši gadi, kāda latviešu grupa to skandēja dziesmā pa radio, un tas mani uzrunāja pat tik mazā vecumā. Nekad nedomāju, ka tas pie manis atgriezīsies šādā veidā ar maestro radītu mūziku.” 

Dziesmas video režisors ir Kaspars Kambars, tas tapis kādā sniegotā janvāra dienā Madonas novadā. Videoklipā būtisku lomu spēlē arī Mārtiņa kundze Žanete Kantere.

Mārtiņš Ruskis ar sievu Žaneti Dinsbergu

Mūziķis Mārtiņš Ruskis ar sievu Žaneti Dinsbergu, kuri apprecoties nomainījuši uzvārdu uz Kanters.

gallery icon
6