Slavenības
2021. gada 8. decembris, 07:38

Reperim Ozolam kāda fane nozagusi viņa stilīgo zobu rotu - metāla grillzus

Jauns.lv

Pašmāju reperis un uzņēmējs Ģirts Rozentāls jeb Ozols telekanāla "STV Pirmā!" šovā "Kad viņas satiekas" pastāstīja, ka ir bijis viens no "grillzu" jeb repa pasaulē tik populāro zobu uzliku pionieriem Latvijā.

"Tolaik mēs vienkārši atradām vienu no saviem tuvajiem draugiem, kurš mācījās Latvijas Mākslas akadēmijā, neko nezināja par zobu lietām, un prasījām, lai viņš uztaisa mums "grillzus", jo bijām redzējuši krutas bildes, kurās, piemēram, "Wu-Tang Clan" ir tādi mutē. Tad vēl nebija tā internets pieejams, lai varētu "iegūglēt", kā viņus veido. Mēs "grillzus" taisījām uz vecmāmiņu ieliekamo zobu bāzes, kur ir plastikāts, kas aizāķējas aiz nākošā zoba," stāsta Ozols.

Zobu rotu izgatavošana sākusies ar to, ka vietējie reperi iekodušies plastilīnā: "Viņš no tā atlēja mums šos te zobus, un tā mēs ar viņiem dragājām. Mums vēl bija arī ķēdes un gredzeni, kas bija diezgan smagi."

Gacho un Ozols vicina dūres boksa ringā

gallery icon
6

Viņš atminas, ka jaunībā budžets bijis limitēts, taču viņš tāpat uz balvu pasniegšanas ceremoniju atnācis Rīgas centrāltirgū pirktā kažokā. Par laimi, reperim bijušas arī citas iespējas valkāt šo pompozo apģērba gabalu, jo modē nākuši īsi kažoki - viņš pats noorganizējis tā apgriešanu un apšūšanu.

foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva
Ozols.

Tāpat Ozols pastāstījis par savām jaunības dienu trakulībām - izrādās, ka ne tikai šos "grillzus", bet arī citas vērtīgas mantas viņam savulaik peldes laikā nozagusi meitene, kas dēvēta par Odzi.