Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kopš pandēmijas sākuma Maija Armaņeva noliedza tās eksistenci. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Šlesera politiskā līdzgaitniece influencere Maija Armaņeva sūdzas par matu izkrišanu

Slavenības
2021. gada 31. oktobrī 07:26 2021. gada 31. oktobrī 07:26
  Kas Jauns Avīze
Latvijas Blogeru un influenceru asociācijas vadītāja, Šlesera politiskā līdzgaitniece Maija Armaņeva sūdzas par matu izkrišanu – blakne pēc kovida.

Armaņeva ir viena no pret epidemioloģisko drošību vērstās partijas "Latvija pirmajā vietā" dibinātājām. Šai ietekmelei sociālajā tīklā Instagram ir teju 72 000 sekotāju, un viņa likusi noprast, ka ir no tiem, kas uzskata – nekādas pandēmijas nav, tā neeksistē. Jau pērn Armaņeva sludināja, ka kovida nav, un iebilda pret maskām.

“Esmu atgriezusies kā izspiests citrons, ar uz pusi mazāk matiem uz galvas,” atzīst Armaņeva. (Foto: Ekrānuzņēmums no "Instagram")

Nesen "Instagram" Armaņeva atklājusi, ka ir izslimojusi Covid-19, un sūdzas par blaknēm: “Esmu atgriezusies! Lūk, tikai gribētos turpināt ar bravūrīgo frāzi par atgriešanos tā: ar jauniem spēkiem, atpūtusies un enerģijas pilna. Taču tā vietā esmu atgriezusies kā izspiests citrons, ar uz pusi mazāk matiem uz galvas, toties ar godīgi nopelnītu "multi-pass" (kas ir noskatījušies filmu "Piektais elements", tie sapratīs).” Šajā gadījumā domāts sertifikāts par izslimošanu, kas ir derīgs pusgadu.

Citi šobrīd lasa

"Paciente, kura bija gatava aiziešanai, pēc pusgada bija vesela!" - atklāta intervija ar ciguna guru Kudrjavcevu
Slaktiņš Krievijas ciemā: trīs cilvēku ģimenes slepkavībā atzinusies 14 gadus vecā meita
Nozagta olimpiskā čempiona Naura Mieža sievas automašīna 2
Pievienot komentāru