Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Dziedātājs Andris Daņiļenko skaidro, kāpēc šķīries no diktores Sandras Zviedres

Slavenības
28. oktobrī 15:33 2021. gada 28. oktobrī 15:33
  Jauns.lv
Pašmāju dziedātājs un vokālais pedagogs Andris Daņiļenko 2017. gadā pārtrauca kopdzīvi ar bijušo LTV ziņu raidījuma "Panorāma" diktori Sandru Zviedri.

Telekanāla "360TV" šovā "Pasaki to skaļi" viņš skaidrojis, ka katram laikam savas spēlītes: "Kad tā smilšu kaste ir izieta cauri un visas tās spēlītes, kas ir tanī kastītē, ir atspēlētas, ir kaut kādas lietas, kas ir neatgriezeniskas un ar tām jārēķinās. Ja tās neņem vērā, tad viņas sāk mocīt. Viņas sāk tevi regulēt, sāk pārveidot tavu dzīvi par neizturamu."

Sandra Zviedre un Andris Daņiļenko. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Viņš atklāja, ka sekojis signāliem no augšas un sarunājies ar savu likteni - citādāk būtu pazudis vai nojūdzies. Dziedātājs izvēlējies doties uz nākamo smilšu kastīti un pa jaunam būvēt savu sabrukušo pili kopā ar mīļoto sievieti Evu, kura drīz vien pēc šķiršanās kļuva arī par viņa sievu: "Es satiku cilvēku, kas elpo, domā, saprot un dara vienādi ar mani. Mēs jau instinktīvi gribam atrast kādu, kas ir līdzīgs mums. Tas ir cilvēka dabā. Ja kāds dara pilnīgi pretēji man, es nevaru būt kopā ar šādu cilvēku."

Pēc iepazīšanās ar Evu viņš savu albumu "Meitene ar sārtām lūpām" veltīja tieši mīļotajai, saucot dāmu par savu mūzu. Abi kāzu jubileju svin 4. decembrī.

 

Citi šobrīd lasa

"Pēkšņi izlīda priekšā un nobremzēja." Kravas auto šoferis dusmojas par pēkšņiem pārsteigumiem uz ceļa
Praktiskas idejas, kā Ziemassvētku noskaņu mājās ieviest jau pirms svētkiem
Rihards un Sondra Zaļupes strādā pie attiecībām un šķirties negrasās
Pievienot komentāru

"Мудрый, непреклонный, бесстрашный": Нагиев на "Голосе" выступил с пронзительной речью о Градском

Война в Даугавпилсе, три мужа, болезнь Паркинсона: судьба ушедшей в 92 года Нины Ургант