Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

"Lauku sētā" viesstrādnieka lomā viesojas Markus Riva

TV
2021. gada 22. oktobrī 14:06 2021. gada 22. oktobrī 14:06
  Jauns.lv
Piektdien, 22. oktobrī, kanālā TV6 realitātes šovā "Lauku sēta" atkal jauns pavērsiens. No šodienas dalībnieki savā starpā necīnās komandu sastāvos, bet katrs pats par sevi. Vai tas saķildos dalībniekus un liks pārskatīt izveidotās stratēģijas?

Saņemot jaunās nedēļas darbus - baskāju takas izveidošana, balandu izravēšana un siltumnīcas priekšas norakšana -, tiek paziņots arī jauns pavērsiens “Lauku sētā”. No šī brīža vairs nav komandu, katrs dalībnieks cīnās tikai pats par sevi. Tas rada bardaku - katrs ķer un grābj darbus, ko nu var. Protams tādēļ, ka grib sevi parādīt kā pašu čaklāko, bet Jāņa modrā acs redz visus darbus un nedarbus.

Dodoties pusdienās, dalībnieki redz uzslietu iepriekš nebijušu telti, kurā kāds... dzied. Kad Sandis atver telts ieeju, tur – smaidīgs, ar saldumu bļodu “Lauku sētas” dalībniekus sagaida mūziķis Markus Riva. Dalībnieki vēlas pacienāt viņu ar pusdienām – makaroniem ar gaļu un kečupu, bet Markus izrādās vegāns.

Viesis izaicina dalībniekus ar izdzīvošanas uzdevumu. Viņš atnesis kūkas biskvīta pamatni, banānus, mellenes un saldo krējumu. Dalībniekiem no dabas materiāliem jāuztaisa mikseris, ar ko sakult putukrējumu. Viktorija un Marta krata burciņas, kurā ievietojušas sprungulīšus labākai miksēšanai, bet par labākā miksera autoru Markus uzslavē Sandi.

Tāpat dalībnieki izspēlē maskēšanos mežā, un visefektīvāk noslēpjas Kristaps – augstu kokā, kur Markus Riva ilgi nevar viņu atrast. Par savu izdomu Kristaps balvā uz vienu nakti saņem divvietīgu telti, kurā nakts miedziņam un čučēšanai vai kaut kam citam aicina pievienoties arī Maiju.

Markus kopā ar dalībniekiem rada “Lauku sētas” 2021. gada himnu, kurā ir gan reps, gan melodija, gan pazīstamā frāze “Lauku sētā - darba daudz”. Dalībnieki priecīgi par Markus Rivas klātbūtni, sakot, ka viņš iedevis enerģisku un patīkamu atslodzi no izdzīvošanas šovā.

Skaties “Lauku sētu” piektdienās pulksten 21 kanālā TV6 un sev ērtā vietā un laikā nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; ES aicina demilitarizēt Zaporižjas AES teritoriju 10
"Mani sāpina viņu attieksme," - Liene Kiviča satraukusies, ka meitas noskaņotas pret māti 6
Pēc nedēļas komā mirusi Holivudas zvaigzne Anna Heša
Pievienot komentāru