Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

VIDEO: Žanna Dubska restorānā saceļ paniku par kaklā iesprūdušu asaku

Slavenības
2021. gada 18. oktobrī 10:10 2021. gada 18. oktobrī 10:10
  Jauns.lv
Dziedātājs un TV personība Lauris Reiniks Itālijas pilsētā Neapolē telekanāla "360TV" šovā "Četri uz koferiem" ceļabiedrus bija aizvedis uz restorānu, kurā pasniedz tādas maltītes kā gladiatoriem pirms lielās cīņas. Šī ēdienreize Latvijā populārajai stilistei Žannai Dubskai izrādījās ļoti dramatiska.

Baudot pildītus anšovus, Žannai kaklā iesprūdusi zivs asaka, kas noveda pie tā, ka sieviete krita panikā, klepoja, raudāja un skrēja uz labierīcībām.

Lai gan saimniekšova Oskars vien pavīpsnāja par modes dāmas aizrīšanos ar "nāvējošo" zivtiņas asaku, influencere Laurlācis apšauba, ka Žanna šādi rīkojusies, lai pievērstu sev uzmanību. Pēc tam, kad ceļotāji nosprieda, ka viņu ēdienos nav bijusi neviena asaka, vienīgais, kas metās palīgā, bija Reiniks: "Man krustmātei arī bija tā, ka viņai iesprūda kaklā asaka, turklāt iedūrās tik dziļi, ka bija jāiet pie daktera un jāvelk ārā. Es iedomājos - ja nu Žannai tas ir? Tad jau es nevaru palīdzēt un jāsauc ārsts."

Pati Dubska notikušo komentē šādi: "Es kaut kādā momentā vairs nevarēju ieelpot, jo bija tāda sajūta, ka tajā caurumā kaut kas vēl dziļāk iedūrās. Man elpvadā iegāja tas kauls." Par laimi, ar maizes gabaliņu un ūdeni tomēr izdevās problēmu novērst.

Citi šobrīd lasa

Pie mums iznīcina, bet citās zemēs augstā vērtē: kas ir šis tik ārkārtīgi vērtīgais augs/nezāle?
"Netīrais ducis": kuri dārzeņi un augļi ir visvairāk piesārņoti ar ķīmiju?
FOTO: ieskaties, kā cilvēki dzīvo karstākajā pilsētā uz Zemes 1
Pievienot komentāru