Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

"Mīla kemperī": dziedātāja Alise Haijima satuvinājusies ar Rūdolfu

TV
12. oktobrī 13:22 2021. gada 12. oktobrī 13:22
  Jauns.lv
Iepazīšanās un ceļojumu šovā "Mīla kemperī" izveidojies pirmais pārītis - metālapstrādes eksperts Rūdolfs un šovā "X faktors" iepazītā dziedātāja Alise Haijima.

Ceļabiedri ievērojuši, ka abi bieži staigā, sadevušies rociņās, kā arī nepārtraukti mīlinās, taču vēl neviens nav redzējis pārīti skūpstāmies. "Nē, man patiešām vēl nav bijis pirmais skūpsts ar Alisi, jo tam vajag īsto vietu un atmosfēru. Parastā tusiņā benzīntankā... nē. Tas ir kaut kas vairāk," stāsta jaunietis.

Alise abu attiecības komentē šādi: "Mums vēl nav bijis pirmā skūpsta. Tas, ka ir pagājusi jau nedēļa, nenozīmē to, ka ir jau jābučojas. Rūdis mani ļoti pārsteidza sakot, ka tādu īpašu notikumu negrib pie benzīntanka misenes Polijā. Labi, labi, labi... Viņš ir kārtīgs džentlmenis." Kā jau vēstīts, pēdējā izbalsošanā Rūdis sāka krietni nervozēt, ka tik kāds neizvēlas viņa simpātiju - par laimi pārim bija iespēja turpināt ceļu kopā.

Iepazīšanās šovu “Mīla kemperī" ceturtdienu vakaros skaties "STV Pirmā!". Savukārt plašāku iespēju ielūkoties mīlas līkločos nodrošina izklaides platforma "Tet+", no pirmdienas līdz ceturtdienai priecējot ar aizkulišu sērijām, kā arī piektdienās ekskluzīvi piedāvājot īpašas 16+ sērijas.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: Rīgā mākslas studenti “pēdējā gaitā izvada mākslas brīvību”
No slimnīcas Dortmundē līdz TV studijai Minhenē – atskatāmies uz visām Maira Brieža titulcīņām
Briedis pamatīgi savaino degunu, bet jau trīs raundos tiek galā ar Mannu 1

"Бегу из Москвы": Прохор Шаляпин поспешил на гастроли после смерти жены