Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

"Mums tā sanāca ļoti liela problēma," - Madara Kiviča par šķiršanos no Andra un Lienes greizsirdību

Slavenības
2021. gada 23. septembrī 05:03 2021. gada 23. septembrī 05:03
  Jauns.lv
2019. gadā tika šķirta muzikanta Andra Kiviča un viņa sievas, divu bērnu mātes Madaras laulība. Kivičs nu jau ir precējies atkal, bet Madara atklāj - viņa esot uzskatījusi, ka pēc šķiršanās viņas un Andra attiecības varētu uzlaboties.

"Protams, ka es pieļāvu tādu iespēju," telekanāla "STV Pirmā!" šovā "Kad viņas satiekas" atzinusi Madara. "Ja diviem cilvēkiem ir kopīgi bērni un izveidojas attiecības katram ar savu pusīti, viņi varētu sēdēt dārzā un cept gaļu, kamēr bērni dzīvojas. Es tiešām uzskatīju, ka tā nav problēma."

"Mums diemžēl tā sanāca ļoti liela problēma. Man liekas ļoti paradoksāli, ka nevis tie bijušie ir greizsirdīgi, bet tie jaunie ir greizsirdīgi uz bijušajiem. To, ka pret mani kāda sieviete varētu izjust greizsirdību, kaut gan es tiešām zinu, ka esmu maksimāli nost no tā visa - lai cilvēkiem viss izdodas. Man bija liels pārsteigums par to, ka no sievietes var būt tāda greizsirdība pret mani, jo man šķita, ka es tiešām netraucēju, ļoti pieklājīgi centos," stāsta Madara, kuras nu jau bijušais vīrs atkal ir precējies - 2020. gada sākumā viņš par sievu apņēma daudzus arodus pieprotošo Lieni Skulmi.

Viņa uzskata, ka normālas attiecības šķirto vecāku starpā iespējamas tikai tad, kad abi ir atbrīvojušies no aizvainojuma: "Man šķiet, ka Andrī vēl joprojām ir aizvainojums. Aizvainojums par to, ka es nepakļāvos tam, ko viņš vēlējās no manis dabūt, kad šķīrāmies. Es neparakstīju uzreiz dokumentus. Nepiekāpos un paliku pie sava viedokļa. Mani ļoti var aizvainot, kad redzu - mani bērni pārdzīvo otra vecāka dēļ. Tā ir lieta, ko nenovēlu nevienam. Es esmu redzējusi tādas epizodes, ka ārprāts. Es pēc tam braucu mašīnā un raudu blakus no sāpēm. Man gribas kliegt, kad jūtos tik bezspēcīga un nevaru palīdzēt saviem bērniem. [..] Bērniem arī ir tiesības dusmoties. Viņiem arī ir tiesības apbižoties, justies aizskartiem. Viņiem ir tiesības uz savu privātumu un mieru."

Saistītās ziņas

Kiviča bijusī sieva nomaina uzvārdu un guļamistabā glabā šaujamieroci
Andra Kiviča nedienas turpinās - bijusī sieva Madara glābj bērnus no tēva agresijas
"Biju ļoti jauna un ļoti naiva," - Andra Kiviča bijusī sieva Madara par precībām ar skandalozo muzikantu

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti uzbrukumā pie Severskas cietuši ievērojamus zaudējumus 23
Šķiras Armanda Pučes un Sanda Ozoliņa ceļi viņu golfa klubā
FOTO: ieskaties, kā cilvēki dzīvo karstākajā pilsētā uz Zemes 3