Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

VIDEO: Rolands Zagorskis pastāsta, kā iepazinies ar savu 27 gadus jaunāko sievu

Slavenības
15. septembrī 13:15 2021. gada 15. septembrī 13:15
  Jauns.lv
Nopelniem bagātais aktieris Rolands Zagorskis jeb Rolands Rolands 1999. gadā apprecējās otro reizi, solot mūžīgu mīlestību par viņu 27 gadus jaunākajai Lienei.

Tagad, kad abi ir kopā jau vairāk nekā 20 gadu, viņš telekanāla "STV Pirmā!" šovā "Kad viņas satiekas" atklāja, kā atraduši viens otru. Tas savulaik noticis Latvijas Nacionālā teātra sezonas pēdējā izrādē "Skroderdienas Silmačos", kur Rolands spēlējis Alekša lomu: "Lejā, bufetē, bija alus un siers. Kāds man pačukstēja, ka vienai meitenītei šodien paliek 18 gadu. Teātra darbiniecei. Es paņēmu un uzsaucu visiem šampanieti un uzmetām viņu gaisā, kaut arī bija ļoti zemi griesti."

Nākamo reizi abi tikušies Jāņos Gaujienā, taču aktieris teātra darbinieci nav atcerējies. Meiteni uz mājām bija atvedis Zagorska 10 gadus jaunākais pusbrālis: "Nu, es kaut ko sāku runāties, bet viņa skatās uz mani zilām acīm. Es teikšu godīgi - tajā dienā papardes ziedu neatradām. Arī neiemīlējos viņā todien. Brālis līdz šai dienai gan ir cemmīgs uz mani. Tālākais stāsts tāds diezgan garlaicīgs un ilgs, bet bijām pazīstami līdz 1999. gadam, kad apprecējāmies."

Rolanda ieteikums laimīgai laulības dzīvei - kopt attiecības katru dienu, kā arī katru dienu iepriecināt mīļoto ar komplimentiem. Tāpat vīrietis uzskata, ka sieva viņa priekšā nekad nedrīkst būt "izšķīdusi" - sievietei obligāti jāsakopj sevi pēc miega, lai partneris neredz šo nesmukumu.

Citi šobrīd lasa

Austrālijas latvietis sešus gadus cīnās par tiesībām būt tēvam 5
Kāpēc izjūk attiecības? Pretpoli pievelkas... vai tomēr ne?
Ģimenes ārsti cieš no pārslodzes: tas noved pie trauksmes un pat depresijas 3

Еще не пришедшая в форму после родов Меган Маркл повторила образ герцогини Кэтрин

Случился "сильный стресс": Лариса Гузеева экстренно госпитализирована