Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Vējabrālis Frīdis ar motobraucējiem nodevies plostošanai 2

Slavenības
15. septembrī 06:16 2021. gada 15. septembrī 06:16
  Marta Martinsone | Žurnāls "Kas Jauns"
Vecākā Latvijas baikeru kluba "Vēja brāļu ordenis" un Latvijas Motoklubu asociācijas prezidents Aivars Freimanis jeb Frīdis, noslēdzot motobraukšanas sezonu, ar domubiedriem jau 12. gadu devies kārtīgā plostošanā pa Gauju, vēsta žurnāls "Kas Jauns".

Savus dzelzs rumakus vīri atstājuši mājās, bet pārvietošanās un īsta lustēšanās notika kārtīgā plostu braucienā. Kuplā skaitā atvesti uz plosta pārceltuves vietu Gaujas krastā Pulkās, plostotāji, no šīs vietas saimniekiem saņēmuši cienastu ar gaļas kūpinājumiem un laba vēlējumiem, devās savā gadskārtējā plosta braucienā uz Strenčiem. Ceļā pavadot vairākas stundas, motobraucēji gan vārīja zupu, dziedāja dziesmas, gan plēsa jokus.

Pēc vairāku stundu brauciena un labi pavadīta laika plosts piestāja Strenčos, kur turpinājās noslēdzošā pasākuma daļa viesu namā. Tur kuplā pulkā motobraucēji tiek sagaidīti katru gadu. Strenču viesu nama pagalmā tradicionāli tika vārīta zupa, bet sivēna vietā šogad kūpināja stirnu. Viesi mielojās ar pašu sarūpēto cienastu un, skanot dzīvajai mūzikai, varēja dejot līdz pat pusnaktij, kā arī baudīt pirtī iešanu un peldes baseinā. Izturīgākie motobraucēji ballēja līdz pat rītam.

Citas interesantākās ziņas un notikumus lūkojiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

Citi šobrīd lasa

Pēc 37 gadiem jūras krastā izskalo pudeli ar vēstījumu no Japānas
Kas notiek Krievijā? Kremļa pirmās parlamenta vēlēšanas bez opozīcijas 4
"Tas ir iedzimts": Meganai Mārklai diagnosticēta reta saslimšana 1
Skatīt visus komentārus

Молодая бабушка Ирина Круг впервые показала внучку

Завещание принца Филиппа будет засекречено на 90 лет, чтобы защитить королеву