Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Kambala šokē, nosaucot naudas summu, ko tērē mēnesī 12

Slavenības
7. septembrī 13:12 2021. gada 7. septembrī 13:12
  Jauns.lv
Bijušais basketbolists un bokseris Kaspars Kambala šopavasar apprecēja savu mīļoto sievieti Olgu - pāris nav kopā ilgi, un daudzās lietās vēl abiem jāpieslīpējas. Piemēram, tā bijis ar naudas jautājumu.

Lai gan sieva arī strādā, tieši vīrs ģimenē ir galvenais iztikas pelnītājs. "Lai viņš strādā un pelna naudu, bet es parūpēšos, lai mums mājās viss ir kārtībā. Es neeju pie viņa un neprasu naudu, jo uzskatu, ka tā viņam jādod labprātīgi. Taču viņš vienkārši prasa, cik vajag, un nesaprot mājienus, kad, piemēram, saku, ka "Zara" ir atlaides. Mēs pat strīdējāmies par to, jo teicu, ka pati varu visu atļauties. Vienkārši jānosauc summa. Bet es esmu pārkāpusi tam pāri," viesojoties "STV Pirmā!" sarunu šovā "Kad viņas satiekas," smejas Kambalas kundze.

Kaspars un Olga Kambalas. (Foto: Publicitātes)

Uz jautājumu par to, cik mēnesī izmaksā viņas luksusa dzīve - treniņi, vaksācija, drēbes, kosmētika, manikīrs, pedikīrs, plastiskā ķirurģija, īres dzīvoklis klusajā centrā -, Olga atbildēja, ka pašam minimumam vajagot ap desmit tūkstošiem. Tāpat trīs bērnu māmiņa atklāja, ka pirms gada bija absolūti pret kopīgiem bērniem ar Kasparu, taču tagad apsver šo jautājumu - iespējams, pēc pieciem gadiem? Jau ir padomā arī vārdiņš - Kosmoss.

Saistītās ziņas

Kasparu Kambalu sieva pēc tusiņiem mājās sagaida ar ceptām olām un kafijas krūzi 2
"Ģerevņa no deviņdesmitajiem," - Kaspars Kambala kritizē savas sievas gaumi
VIDEO: ielūkojies kadros no Kaspara Kambalas kāzu dienas

Seko līdzi Kambalu ikdienas dzīvei kameru priekšā šovā "Slavenības. Bez filtra" kanālā "STV Pirmā!". Bet sarunu šovu “Kad viņas satiekas” ar Olgas Kambalas dalību skaties otrdien, 7. septembrī pulksten 21.

Citi šobrīd lasa

Pakalpojumi, kurus būs aizliegts sniegt līdz 15. novembrim
Kas jāzina par "lokdaunu"? Un kā izskatījās pēdējais vakars pirms tā stāšanās spēkā? 5
Reperis ansis šķiras no sievas
Skatīt visus komentārus

Измены Агутина, тяжелый уход отца, вопросы об алкоголе и пластике: судьба Анжелики Варум

"Дамочкам не повезло": в Сети обсуждают неказистую внешность Долиной и ее дочери 1