Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Aija Vītoliņa Cabaret Peerle izrādē priecē ne tikai ar vokālām pērlēm, bet arī ar deju un tērpiem.

Vēl košāk, vēl aizraujošāk un žilbinošāk! Pirmizrādi piedzīvo "Cabaret Peerle". FOTO

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
2016. gada 12. decembrī 15:30 2016. gada 12. decembrī 15:30
 
Producentu apvienība “Virus Art” ar savām muzikālajām izrādēm “Cabaret” priecē nu jau vairāk nekā desmit gadus, un katru reizi šķiet, ka vairs nav nekā tāda, ar ko skatītājus spētu pārsteigt izrāžu režisors Viktors Runtulis un viņa radošā komanda. Taču šaubas ir nevietā! Tam par pierādījumu ir “Cabaret Peerle”, kas pirmizrādi piedzīvoja aizvadītajā nedēļā.

Šī izrāde koncertzālē “Palladium” spēj aizraut ar stāstu, sirdi aizkustinošām dziesmām Aijas Vītoliņas, Elzas Rozentāles un Ralfa Eilanda izpildījumā, spilgtām dejām ar gaisīgu un pat akrobātisku horeogrāfiju, kā arī ar jauniem tērpiem, kuru autors ir modes dizainers Dāvids. Bet pavisam pie projekta strādā ap 50 cilvēku liela mākslinieciskā un tehniskā personāla komanda.

Šogad koncertiestudējuma komanda aicina skatītājus ienirt dziļāk sevī, pakavēties savās dzīlēs un sajust pērles meklēšanas prieku. “Ikvienam uz mirkli būs iespēja kļūt par pērļu zvejnieku un padomāt par to, kas ir vērtīgāk – nodoties šo mazo dārgo bumbiņu kolekcionēšanai, vairojot savu mantu, vai arī atrast sevi, ceļu uz savu sirdi, kas paver skatu uz dziļāku un neizsmeļamu bagātību. Uzveduma personāži savu stāstu izdzīvo kādā uzgaidāmajā zālē, kurā tie ir ieradušies un gaida.... Ir aizmirsies viss apkārtējais, jo notiek gaidīšana, nogaidīšana, sagaidīšana, kas paliek arvien nežēlīgāka un pārņem visu prātus. Kāpēc tas tiek pieļauts?

Ralfs Eilands Dāvida radītajā tērpā.

Kāpēc notiek atlikšana un gaidīšana, laikā un vietā, kad var ļauties un radīt? Varbūt pietrūkst paļaušanās? Ja tās nav, tad varbūt tā ir jāiemācās, lai nojauktu visas aizdomu un nevarēšanas sienas un pavērtu ceļu uz īstenu brīvību? Mēs esam ieradušies ŠEIT, lai sastaptu brīnišķīgus ceļa biedrus, lai satiktu mīļotos, domubiedrus, draugus, kuru sirdis ir kā pērles. Un, kad būs laiks atvadīties un doties prom, tas notiks viegli kā ieelpa, jo priekšā ir vēl daudz neizzinātu dzīļu,” – tā tiek raksturota “Cabaret Peerle”.

Kasjauns.lv/Foto: Nauris Garkaklis, Agrita Grosbarte

Citi šobrīd lasa

Zēns pabeidz pamatskolu, bet nepazīst ne zāģi, ne ēveli un virpu 2
FOTO: Kristaps Porziņģis atkal nonācis paparaci redzeslokā
Valmieras pusē nodegusi pirmā salmu māja Latvijā
Pievienot komentāru