Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Olga Kambala savu perfekto ķermeni ieguvusi divos mēnešos

Slavenības
23. jūlijā 17:17 2021. gada 23. jūlijā 17:17
  Jauns.lv
Bijušā basketbolista un boksera Kaspara Kambalas sievas Olgas Kambalas dzīvē šogad viss ir mainījies tikai uz augšu - jauns vīrs, dalība "STV Pirmā!" šovā "Mīla burbulī" un, protams, jaunas ķermeņa aprises: "Liels paldies kovidam un pandēmijai. Tas man izmainīja pilnīgi visu dzīvi, tajā skaitā manu ārieni. Es sāku pastiprināti trenēties, ievērot pareizo diētu, un es reāli pa pirmo mājsēdi pārvērtos par ļoti skaistu, sakačātu sievieti."

Kamēr citiem mājsēdē kilogrami auga, viņai krita. Olga arī iepriekš bieži trenējās, taču ar nepareizo treneri: "Man bija treneris - idiots. Es varētu viņu nožņaugt. Viņš vienkārši vilka ārā no manis naudu. Kad viss aiztaisījās ciet, es atradu superīgāko trenerīti, kura man nevilka ārā naudu, bet gan teica, ko man ēst, ko man darīt - divu mēnešu laikā es paliku par fitnesa modeli - jūs "Instagram" varat apskatīties, kāda esmu tagad."

"Es vēl arī gribu būt psihiski vesela un nedomāt par to, kāpēc esmu te, kas mani sūtīja, kas es būšu nākamajā dzīvē. Es vienkārši gribu baudīt dzīvi un viss. Man patīk kačāties," viņa saka.

Citi šobrīd lasa

Bijušais Rīgas mērs Bojārs noliek Ādažu domes deputāta mandātu, lai rūpētos par ģimenes meitenēm 8
Daļa skolotāju darba apjoma un psiholoģiskās spriedzes dēļ aiziet no darba 5
Pēc māsas nāves no vakcīnu atbalstītāja kļuva par skeptiķi

Похудевший и сделавший пластику юморист "Кривого зеркала" показал новую возлюбленную

"Бедный Ваня": подписчики Ваенги возмущены издевательствами певицы над сыном